Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Truggy [IC-8Truggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 13:10:25
Grupa 2 - Kwalifikacja 2
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
MUZYCZKA Grzegorz 12  05:33.565 24.907 30.453 Senior
JÓZWIAK Bartek 11  05:01.797 25.624 26.956 Junior
WASILEWSKI Łukasz 11  05:23.122 26.117 28.131 Senior
KOWALSKI Michał 10  05:06.921 27.299 30.015 Junior
BOBOSKI Dariusz 10  05:10.333 27.111 31.436 Senior
BYCZKOWSKI Bartłomiej 05:08.603 28.677 55.614 Senior
PIETRZAK Jakub 00:00.000 00.000 00.000 Junior
KOŹBIELAK Bartosz 00:00.000 00.000 00.000 Junior
RZEPECKI Wojtek 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8  Nr. 9   
00.000  00.000    00.000  00.000    00.000  00.000     
25.493  27.004    26.627  29.162    28.085  31.005     
28.845  33.403    26.173  56.984    29.479  31.099     
25.698  33.016    27.393  32.972    32.265  36.667     
26.063  32.978    29.346  28.677    35.203  27.299     
26.136  27.993    31.072  02:07.109    27.111  31.764     
26.113  29.083    26.579  33.699    32.445  29.026     
26.783  27.118    26.783      33.062  27.949     
26.620  30.760    28.872      34.332  30.281     
25.789  28.746    25.624      29.452  32.639     
10  24.907  26.904    26.925      28.899  29.192     
11  34.263  26.117    26.403             
12  36.855                   

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  MUZYCZKA Grzegorz   11 05:02.266 (3)  12 05:33.565 (0)  - (-)  - (-)  - (-)    3 2:0, 1:3, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  WASILEWSKI Łukasz   11 05:32.852 (7)  11 05:23.122 (3)  - (-)  - (-)  - (-)    10 2:3, 1:7, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  WILCZEK Paweł OKMS 12 05:17.811 (0)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    14 1:0, 2:14, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  BOBOSKI Dariusz   10 05:32.211 (9)  10 05:10.333 (5)  - (-)  - (-)  - (-)    14 2:5, 1:9, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  KOWALSKI Michał   1 00:31.285 (11)  10 05:06.921 (4)  - (-)  - (-)  - (-)    15 2:4, 1:11, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  CISEK Marek   12 05:26.002 (2)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    16 1:2, 2:14, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  JÓZWIAK Bartek   - (-)  11 05:01.797 (2)  - (-)  - (-)  - (-)    16 2:2, 1:14, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  MROZEK Maciej   11 05:05.586 (4)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    18 1:4, 2:14, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  PIASECKI Bartosz   11 05:06.990 (5)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    19 1:5, 2:14, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
10    LEWANDOWSKI Bartosz   11 05:08.241 (6)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    20 1:6, 2:14, 3:0 [4:0, 5:0] Senior

Records
  Sekcja IC-8Truggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.021 (24.07.2010) 9104109 00:24.067 WILCZEK Paweł
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:22.874 (24.07.2010) 9104109 12 05:17.811 WILCZEK Paweł
 Finał 75 30:11.342 (25.07.2010) WILCZEK Paweł -