Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Truggy [IC-8Truggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 18:55:14
Grupa 1 - Kwalifikacja 4
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
WILCZEK Paweł 12  05:06.803 24.420 26.316 Senior
MROZEK Maciej 12  05:17.074 25.181 26.585 Senior
CISEK Marek 12  05:28.775 24.740 27.391 Senior
JEDLIŃSKI Łukasz 11  05:01.952 25.149 26.713 Senior
PIASECKI Bartosz 11  05:02.730 25.955 28.244 Junior
BRZOZOWSKI Maciej 11  05:14.837 24.610 33.050 Junior
PODKALICKI Kacper 11  05:15.519 25.651 29.274 Junior
LEWANDOWSKI Bartosz 11  05:17.222 25.672 28.564 Senior
NETKOWSKI Tomek 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8  Nr. 9   
00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000    00.000  00.000   
24.610  25.937  25.664  24.883  26.614  27.531    26.559  28.326   
24.677  26.159  25.988  25.008  30.885  26.776    32.334  25.956   
25.962  25.077  29.547  26.202  27.154  25.924    25.672  26.538   
25.663  24.420  27.257  27.229  29.325  27.263    28.279  26.521   
32.283  25.475  26.069  25.457  26.728  30.432    34.462  28.920   
24.649  24.922  25.181  31.209  25.651  31.480    29.791  25.955   
24.792  24.678  25.550  29.560  32.063  25.693    25.866  27.535   
32.088  24.871  25.478  29.660  30.004  28.707    26.439  26.496   
34.799  29.277  25.497  26.215  25.863  25.658    29.620  26.681   
10  36.972  26.206  26.019  26.840  31.603  27.339    26.392  33.418   
11  28.342  24.980  26.706  24.740  29.629  25.149    31.808  26.384   
12    24.801  28.118  31.772             

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  WILCZEK Paweł OKMS 12 05:17.811 (0)  13 05:25.329 (0)  3 01:36.512 (12)  12 05:06.803 (0)    0 2:0, 4:0 [1:0, 3:12] Senior
  CISEK Marek   12 05:26.002 (2)  12 05:17.734 (2)  10 04:23.989 (8)  12 05:28.775 (3)    4 2:2, 1:2 [4:3, 3:8] Senior
  MROZEK Maciej   11 05:05.586 (4)  12 05:21.249 (3)  11 05:01.673 (4)  12 05:17.074 (2)    5 4:2, 2:3 [3:4, 1:4] Senior
  BRZOZOWSKI Maciej   - (-)  11 05:01.014 (7)  12 05:03.843 (0)  11 05:14.837 (7)    7 3:0, 2:7 [4:7, 1:15] Junior
  PODKALICKI Kacper   9 05:00.116 (10)  12 05:25.677 (5)  12 05:23.085 (2)  11 05:15.519 (8)    7 3:2, 2:5 [4:8, 1:10] Junior
  PIASECKI Bartosz   11 05:06.990 (5)  11 05:06.407 (9)  12 05:29.499 (3)  11 05:02.730 (5)    8 3:3, 4:5 [1:5, 2:9] Junior
  JEDLIŃSKI Łukasz   10 05:04.123 (8)  12 05:23.793 (4)  11 05:25.760 (7)  11 05:01.952 (4)    8 2:4, 4:4 [3:7, 1:8] Senior
  MUZYCZKA Grzegorz   11 05:02.266 (3)  12 05:33.565 (6)  10 05:03.317 (9)  11 05:12.774 (6)    9 1:3, 2:6 [4:6, 3:9] Senior
  LEWANDOWSKI Bartosz   11 05:08.241 (6)  - (-)  11 05:20.337 (6)  11 05:17.222 (9)    12 1:6, 3:6 [4:9, 2:15] Senior
10    JÓZWIAK Bartek   - (-)  11 05:01.797 (8)  11 05:09.831 (5)  11 05:24.456 (10)    13 3:5, 2:8 [4:10, 1:15] Junior

Records
  Sekcja IC-8Truggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.021 (24.07.2010) 9104109 00:23.805 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:22.874 (24.07.2010) 9104109 13 05:25.329 WILCZEK Paweł
 Finał 75 30:11.342 (25.07.2010) WILCZEK Paweł -