Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Truggy [IC-8Truggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 17:04:51
Grupa 1 - Kwalifikacja 3
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
BRZOZOWSKI Maciej 12  05:03.843 23.805 26.030 Junior
PODKALICKI Kacper 12  05:23.085 25.592 27.515 Junior
PIASECKI Bartosz 12  05:29.499 26.071 27.783 Junior
MROZEK Maciej 11  05:01.673 24.758 28.133 Senior
LEWANDOWSKI Bartosz 11  05:20.337 25.291 31.892 Senior
JEDLIŃSKI Łukasz 11  05:25.760 25.964 28.449 Senior
CISEK Marek 10  04:23.989 24.455 25.101 Senior
WILCZEK Paweł 01:36.512 24.333 32.170 Senior
NETKOWSKI Tomek 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8  Nr. 9   
00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000    00.000  00.000   
25.033  24.333  26.529  30.863  28.634  36.786    27.073  26.883   
27.773  35.033  26.177  25.424  26.356  32.897    27.004  26.085   
24.145  37.146  26.837  25.981  26.524  27.270    27.429  26.612   
24.508    25.783  24.923  25.592  26.433    28.189  27.613   
24.878    24.758  31.936  26.405  30.066    27.551  26.071   
24.450    25.654  24.455  26.615  27.917    28.316  26.090   
24.007    33.400  24.800  26.228  30.593    27.204  26.791   
24.929    26.224  25.767  26.670  28.331    25.672  32.222   
29.342    26.885  25.338  26.456  25.964    25.291  26.664   
10  23.805    25.880  24.502  30.381  28.794    39.093  26.771   
11  25.992    33.546    26.933  30.709    37.515  26.946   
12  24.981        26.291        30.751   

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  WILCZEK Paweł OKMS 12 05:17.811 (0)  13 05:25.329 (0)  3 01:36.512 (12)  - (-)    0 2:0, 1:0 [3:12, 4:0] Senior
  CISEK Marek   12 05:26.002 (2)  12 05:17.734 (2)  10 04:23.989 (8)  - (-)    4 2:2, 1:2 [3:8, 4:0] Senior
  BRZOZOWSKI Maciej   - (-)  11 05:01.014 (7)  12 05:03.843 (0)  - (-)    7 3:0, 2:7 [1:15, 4:0] Junior
  PODKALICKI Kacper   9 05:00.116 (10)  12 05:25.677 (5)  12 05:23.085 (2)  - (-)    7 3:2, 2:5 [1:10, 4:0] Junior
  MROZEK Maciej   11 05:05.586 (4)  12 05:21.249 (3)  11 05:01.673 (4)  - (-)    7 2:3, 3:4 [1:4, 4:0] Senior
  PIASECKI Bartosz   11 05:06.990 (5)  11 05:06.407 (9)  12 05:29.499 (3)  - (-)    8 3:3, 1:5 [2:9, 4:0] Junior
  MUZYCZKA Grzegorz   11 05:02.266 (3)  12 05:33.565 (6)  10 05:03.317 (9)  - (-)    9 1:3, 2:6 [3:9, 4:0] Senior
  JEDLIŃSKI Łukasz   10 05:04.123 (8)  12 05:23.793 (4)  11 05:25.760 (7)  - (-)    11 2:4, 3:7 [1:8, 4:0] Senior
  LEWANDOWSKI Bartosz   11 05:08.241 (6)  - (-)  11 05:20.337 (6)  - (-)    12 1:6, 3:6 [2:15, 4:0] Senior
10    JÓZWIAK Bartek   - (-)  11 05:01.797 (8)  11 05:09.831 (5)  - (-)    13 3:5, 2:8 [1:15, 4:0] Junior

Records
  Sekcja IC-8Truggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.021 (24.07.2010) 9104109 00:23.805 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:22.874 (24.07.2010) 9104109 13 05:25.329 WILCZEK Paweł
 Finał 75 30:11.342 (25.07.2010) WILCZEK Paweł -