Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Truggy [IC-8Truggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 13:24:49
Grupa 1 - Kwalifikacja 2
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
WILCZEK Paweł 13  05:25.329 24.020 25.542 Senior
CISEK Marek 12  05:17.734 24.379 25.554 Senior
MROZEK Maciej 12  05:21.249 24.964 28.104 Senior
JEDLIŃSKI Łukasz 12  05:23.793 25.774 27.256 Senior
PODKALICKI Kacper 12  05:25.677 25.444 26.418 Junior
BRZOZOWSKI Maciej 11  05:01.014 24.721 29.714 Junior
PIASECKI Bartosz 11  05:06.407 25.855 28.899 Junior
NETKOWSKI Tomek 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik
LEWANDOWSKI Bartosz 00:00.000 00.000 00.000 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8  Nr. 9   
00.000  00.000  00.000  07.071  00.000  00.000      00.000   
24.861  24.961  25.618  26.510  29.508  26.143      25.855   
24.884  24.474  25.499  24.709  27.357  29.487      26.178   
26.083  24.871  25.698  25.067  25.767  27.019      26.442   
24.721  25.719  25.181  28.434  25.845  26.852      33.181   
29.042  24.341  26.267  24.379  26.750  26.510      26.056   
25.644  24.020  25.935  24.807  26.023  25.774      26.123   
26.920  24.345  24.964  26.613  30.238  26.386      26.976   
25.370  25.960  29.671  27.926  28.516  26.596      29.577   
27.402  24.468  26.356  24.475  26.971  26.184      30.359   
10  39.134  24.386  25.077  27.791  25.444  28.782      28.181   
11  26.953  25.636  29.340  25.347  25.726  26.601      27.479   
12    26.309  31.643  24.605  27.532  27.459         
13    25.839                 

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  WILCZEK Paweł OKMS 12 05:17.811 (0)  13 05:25.329 (0)  - (-)  - (-)  - (-)    0 2:0, 1:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  CISEK Marek   12 05:26.002 (2)  12 05:17.734 (2)  - (-)  - (-)  - (-)    4 2:2, 1:2, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  MROZEK Maciej   11 05:05.586 (4)  12 05:21.249 (3)  - (-)  - (-)  - (-)    7 2:3, 1:4, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  MUZYCZKA Grzegorz   11 05:02.266 (3)  12 05:33.565 (6)  - (-)  - (-)  - (-)    9 1:3, 2:6, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  JEDLIŃSKI Łukasz   10 05:04.123 (8)  12 05:23.793 (4)  - (-)  - (-)  - (-)    12 2:4, 1:8, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  PIASECKI Bartosz   11 05:06.990 (5)  11 05:06.407 (9)  - (-)  - (-)  - (-)    14 1:5, 2:9, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  PODKALICKI Kacper   9 05:00.116 (10)  12 05:25.677 (5)  - (-)  - (-)  - (-)    15 2:5, 1:10, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  WASILEWSKI Łukasz   11 05:32.852 (7)  11 05:23.122 (10)  - (-)  - (-)  - (-)    17 1:7, 2:10, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  LEWANDOWSKI Bartosz   11 05:08.241 (6)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    21 1:6, 2:15, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
10    BOBOSKI Dariusz   10 05:32.211 (9)  10 05:10.333 (12)  - (-)  - (-)  - (-)    21 1:9, 2:12, 3:0 [4:0, 5:0] Senior

Records
  Sekcja IC-8Truggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.021 (24.07.2010) 9104109 00:24.020 WILCZEK Paweł
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:22.874 (24.07.2010) 9104109 13 05:25.329 WILCZEK Paweł
 Finał 75 30:11.342 (25.07.2010) WILCZEK Paweł -