Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Truggy [IC-8Truggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 11:34:34
Grupa 1 - Kwalifikacja 1
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
WILCZEK Paweł 12  05:17.811 24.067 26.012 Senior
CISEK Marek 12  05:26.002 25.372 27.206 Senior
MROZEK Maciej 11  05:05.586 25.087 28.801 Senior
PIASECKI Bartosz 11  05:06.990 25.659 28.467 Junior
LEWANDOWSKI Bartosz 11  05:08.241 25.699 28.674 Senior
JEDLIŃSKI Łukasz 10  05:04.123 26.102 29.651 Senior
PODKALICKI Kacper 05:00.116 26.087 38.617 Junior
BRZOZOWSKI Maciej 00:00.000 00.000 00.000 Junior
NETKOWSKI Tomek 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8  Nr. 9   
  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000    00.000  00.000   
  25.786  25.087  26.244  39.686  40.733    26.876  26.539   
  25.180  26.143  27.696  27.068  27.546    30.299  27.332   
  25.015  25.571  27.225  26.180  26.371    31.363  29.861   
  24.670  26.626  25.450  26.577  28.359    26.459  25.659   
  24.526  26.093  25.372  26.135  34.760    26.919  28.111   
  24.067  30.670  27.769  26.087  27.750    25.927  25.910   
  34.303  30.191  29.369  1:10.095  34.893    25.699  29.707   
  30.213  26.624  28.051  31.796  26.102    30.297  33.146   
  24.286  26.663  25.631  26.492  26.929    29.993  26.993   
10    25.733  31.537  30.148    30.680    27.146  26.925   
11    29.333  30.381  26.595        27.263  26.807   
12    24.699    26.452             

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  WILCZEK Paweł OKMS 12 05:17.811 (0)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    0 1:0, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  CISEK Marek   12 05:26.002 (2)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    2 1:2, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  MUZYCZKA Grzegorz   11 05:02.266 (3)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    3 1:3, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  MROZEK Maciej   11 05:05.586 (4)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    4 1:4, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  PIASECKI Bartosz   11 05:06.990 (5)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    5 1:5, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  LEWANDOWSKI Bartosz   11 05:08.241 (6)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    6 1:6, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  WASILEWSKI Łukasz   11 05:32.852 (7)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    7 1:7, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  JEDLIŃSKI Łukasz   10 05:04.123 (8)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    8 1:8, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  BOBOSKI Dariusz   10 05:32.211 (9)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    9 1:9, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
10    PODKALICKI Kacper   9 05:00.116 (10)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    10 1:10, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior

Records
  Sekcja IC-8Truggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.021 (24.07.2010) 9104109 00:24.067 WILCZEK Paweł
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:22.874 (24.07.2010) 9104109 12 05:17.811 WILCZEK Paweł
 Finał 75 30:11.342 (25.07.2010) WILCZEK Paweł -