Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: ET-8 Buggy [ET-8 Buggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 17:28:37
Grupa 2 - Kwalifikacja 4
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
PURGAŁ Mateusz 11  05:05.258 25.611 27.893 Senior
ŚLIWIERSKI Marcin 10  05:06.235 26.918 30.270 Młodzik
SABAT Mateusz 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik
GRUDZIŃSKI Marek 00:00.000 00.000 00.000 Senior
GUZEWSKI Piotr 00:00.000 00.000 00.000 Senior
RZEPECKI Wojtek 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6         
      00.000  00.000           
      28.280  38.333           
      25.750  28.065           
      25.611  29.438           
      33.664  35.149           
      27.000  26.918           
      25.737  27.252           
      27.644  33.044           
      26.061  32.704           
      25.774  28.174           
10        31.419  27.158           
11        28.318             

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  PURGAŁ Mateusz   - (-)  11 05:19.786 (3)  9 05:04.201 (2)  11 05:05.258 (0)  - (-)    5 4:0, 3:2, 2:3 [1:9, 5:0] Senior
  TRONOWSKI Dawid   10 05:04.206 (4)  12 05:25.349 (2)  - (-)  11 05:06.003 (2)  - (-)    8 2:2, 4:2, 1:4 [3:9, 5:0] Młodzik
  BRZOZOWSKI Maciej   13 05:26.200 (0)  12 05:10.749 (0)  - (-)  - (-)  - (-)    9 1:0, 2:0, 4:9 [3:9, 5:0] Junior
  GUZEWSKI Piotr   11 05:23.513 (2)  10 05:07.307 (5)  5 03:12.727 (3)  - (-)  - (-)    10 1:2, 3:3, 2:5 [4:9, 5:0] Senior
  ŚLIWIERSKI Marcin   - (-)  7 05:04.854 (7)  10 05:05.693 (0)  10 05:06.235 (4)  - (-)    11 3:0, 4:4, 2:7 [1:9, 5:0] Młodzik
  GRUDZIŃSKI Marek   11 05:28.378 (3)  11 05:31.005 (4)  - (-)  - (-)  - (-)    16 1:3, 2:4, 3:9 [4:9, 5:0] Senior
  PODKALICKI Kacper   9 04:05.742 (5)  - (-)  - (-)  11 05:19.281 (3)  - (-)    17 4:3, 1:5, 2:9 [3:9, 5:0] Junior
  OCHOCIŃSKI Dominik   - (-)  8 04:00.518 (6)  - (-)  10 05:06.863 (5)  - (-)    20 4:5, 2:6, 1:9 [3:9, 5:0] Junior

Records
  Sekcja ET-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.909 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 00:23.361 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 13 05:05.437 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 13 05:26.200 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 14 05:22.014 (25.07.2010) TRONOWSKI Dawid -