Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: ET-8 Buggy [ET-8 Buggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 15:39:47
Grupa 2 - Kwalifikacja 3
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
ŚLIWIERSKI Marcin 10  05:05.693 25.594 30.687 Młodzik
PURGAŁ Mateusz 05:04.201 24.630 27.344 Senior
GUZEWSKI Piotr 03:12.727 27.660 41.266 Senior
SABAT Mateusz 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik
GRUDZIŃSKI Marek 00:00.000 00.000 00.000 Senior
RZEPECKI Wojtek 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6         
    00.000  00.000  00.000           
    27.660  43.375  28.507           
    28.550  1:11.295  31.154           
    39.757  25.168  32.434           
    28.526  27.189  32.542           
    1:08.234  27.797  32.713           
      34.126  25.594           
      25.527  29.189           
      24.630  27.843           
      25.094  28.535           
10          37.182           

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  BRZOZOWSKI Maciej   13 05:26.200 (0)  12 05:10.749 (0)  - (-)  - (-)  - (-)    9 1:0, 2:0, 3:9 [4:0, 5:0] Junior
  GUZEWSKI Piotr   11 05:23.513 (2)  10 05:07.307 (5)  5 03:12.727 (3)  - (-)  - (-)    10 1:2, 3:3, 2:5 [4:0, 5:0] Senior
  PURGAŁ Mateusz   - (-)  11 05:19.786 (3)  9 05:04.201 (2)  - (-)  - (-)    14 3:2, 2:3, 1:9 [4:0, 5:0] Senior
  TRONOWSKI Dawid   10 05:04.206 (4)  12 05:25.349 (2)  - (-)  - (-)  - (-)    15 2:2, 1:4, 3:9 [4:0, 5:0] Młodzik
  ŚLIWIERSKI Marcin   - (-)  7 05:04.854 (7)  10 05:05.693 (0)  - (-)  - (-)    16 3:0, 2:7, 1:9 [4:0, 5:0] Młodzik
  GRUDZIŃSKI Marek   11 05:28.378 (3)  11 05:31.005 (4)  - (-)  - (-)  - (-)    16 1:3, 2:4, 3:9 [4:0, 5:0] Senior
  PODKALICKI Kacper   9 04:05.742 (5)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    23 1:5, 2:9, 3:9 [4:0, 5:0] Junior
  OCHOCIŃSKI Dominik   - (-)  8 04:00.518 (6)  - (-)  - (-)  - (-)    24 2:6, 1:9, 3:9 [4:0, 5:0] Junior

Records
  Sekcja ET-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.909 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 00:23.361 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 13 05:05.437 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 13 05:26.200 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 14 05:22.014 (25.07.2010) TRONOWSKI Dawid -