Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: ET-8 Buggy [ET-8 Buggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 12:05:38
Grupa 2 - Kwalifikacja 2
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
PURGAŁ Mateusz 11  05:19.786 25.202 28.432 Senior
GRUDZIŃSKI Marek 11  05:31.005 28.253 29.865 Senior
GUZEWSKI Piotr 10  05:07.307 26.465 31.544 Senior
ŚLIWIERSKI Marcin 05:04.854 27.452 45.696 Młodzik
SABAT Mateusz 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik
RZEPECKI Wojtek 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6         
  00.000  00.000  00.000  00.000           
  28.969  27.275  27.696  27.840           
  28.446  27.071  26.725  27.757           
  29.198  33.435  28.291  1:06.471           
  35.143  32.115  32.361  1:36.758           
  28.253  28.012  25.202  29.408           
  32.405  33.221  31.065  27.452           
  29.129  36.567  34.717  29.168           
  28.488  26.465  28.067             
  28.552  32.620  26.052             
10    30.489  30.526  31.156             
11    31.933    28.454             

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  GUZEWSKI Piotr   11 05:23.513 (2)  10 05:07.307 (3)  - (-)  - (-)  - (-)    5 1:2, 2:3, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  GRUDZIŃSKI Marek   11 05:28.378 (3)  11 05:31.005 (2)  - (-)  - (-)  - (-)    5 2:2, 1:3, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  BRZOZOWSKI Maciej   13 05:26.200 (0)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    8 1:0, 2:8, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  PURGAŁ Mateusz   - (-)  11 05:19.786 (0)  - (-)  - (-)  - (-)    8 2:0, 1:8, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  TRONOWSKI Dawid   10 05:04.206 (4)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    12 1:4, 2:8, 3:0 [4:0, 5:0] Młodzik
  ŚLIWIERSKI Marcin   - (-)  7 05:04.854 (4)  - (-)  - (-)  - (-)    12 2:4, 1:8, 3:0 [4:0, 5:0] Młodzik
  PODKALICKI Kacper   9 04:05.742 (5)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    13 1:5, 2:8, 3:0 [4:0, 5:0] Junior

Records
  Sekcja ET-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.909 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 00:23.361 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 13 05:05.437 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 13 05:26.200 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 14 05:22.014 (25.07.2010) TRONOWSKI Dawid -