Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: ET-8 Buggy [ET-8 Buggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 15:50:35
Grupa 1 - Kwalifikacja 4
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
TRONOWSKI Dawid 11  05:06.003 24.985 27.809 Młodzik
PODKALICKI Kacper 11  05:19.281 26.477 31.251 Junior
OCHOCIŃSKI Dominik 10  05:06.863 27.616 29.854 Junior
BRZOZOWSKI Maciej 00:00.000 00.000 00.000 Junior
SABAT Łukasz 00:00.000 00.000 00.000 Junior
WITKOWSKI Jacek 00:00.000 00.000 00.000 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6         
  00.000  00.000    00.000           
  28.878  26.822    34.090           
  27.304  26.966    30.275           
  27.190  25.693    37.062           
  27.055  30.882    28.487           
  27.690  26.269    29.401           
  29.680  32.043    28.130           
  26.477  26.091    34.891           
  26.756  26.095    27.616           
  26.740  24.985    28.558           
10    34.508  29.371    28.353           
11    37.003  30.786               

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  TRONOWSKI Dawid   10 05:04.206 (4)  12 05:25.349 (2)  - (-)  11 05:06.003 (0)  - (-)    6 4:0, 2:2, 1:4 [3:9, 5:0] Młodzik
  BRZOZOWSKI Maciej   13 05:26.200 (0)  12 05:10.749 (0)  - (-)  - (-)  - (-)    9 1:0, 2:0, 4:9 [3:9, 5:0] Junior
  GUZEWSKI Piotr   11 05:23.513 (2)  10 05:07.307 (5)  5 03:12.727 (3)  - (-)  - (-)    10 1:2, 3:3, 2:5 [4:9, 5:0] Senior
  PURGAŁ Mateusz   - (-)  11 05:19.786 (3)  9 05:04.201 (2)  - (-)  - (-)    14 3:2, 2:3, 1:9 [4:9, 5:0] Senior
  ŚLIWIERSKI Marcin   - (-)  7 05:04.854 (7)  10 05:05.693 (0)  - (-)  - (-)    16 3:0, 2:7, 1:9 [4:9, 5:0] Młodzik
  PODKALICKI Kacper   9 04:05.742 (5)  - (-)  - (-)  11 05:19.281 (2)  - (-)    16 4:2, 1:5, 2:9 [3:9, 5:0] Junior
  GRUDZIŃSKI Marek   11 05:28.378 (3)  11 05:31.005 (4)  - (-)  - (-)  - (-)    16 1:3, 2:4, 3:9 [4:9, 5:0] Senior
  OCHOCIŃSKI Dominik   - (-)  8 04:00.518 (6)  - (-)  10 05:06.863 (3)  - (-)    18 4:3, 2:6, 1:9 [3:9, 5:0] Junior

Records
  Sekcja ET-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.909 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 00:23.361 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 13 05:05.437 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 13 05:26.200 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 14 05:22.014 (25.07.2010) TRONOWSKI Dawid -