Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: ET-8 Buggy [ET-8 Buggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 17:39:07
Grupa 1 - Kwalifikacja 3
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
BRZOZOWSKI Maciej 12  05:12.176 24.687 24.952 Junior
TRONOWSKI Dawid 11  05:07.204 25.756 28.131 Młodzik
PODKALICKI Kacper 11  05:11.112 26.299 29.921 Junior
OCHOCIŃSKI Dominik 05:20.402 26.637 43.493 Junior
SABAT Łukasz 00:00.000 00.000 00.000 Junior
WITKOWSKI Jacek 00:00.000 00.000 00.000 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6         
00.000  00.000  00.000    00.000           
28.593  28.069  29.817    32.577           
25.096  27.811  27.712    26.637           
25.643  26.299  28.912    27.640           
25.335  26.353  26.343    28.482           
28.326  29.305  29.515    31.093           
24.687  27.048  25.756    30.302           
27.648  26.541  26.625    40.445           
27.039  26.443  32.621    1:12.247           
24.787  27.078  27.735    30.979           
10  24.773  38.363  26.022               
11  25.243  27.802  26.146               
12  25.006                   

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  BRZOZOWSKI Maciej   13 05:26.200 (0)  12 05:10.749 (0)  12 05:12.176 (0)  - (-)  - (-)    0 1:0, 2:0, 3:0 [4:9, 5:0] Junior
  TRONOWSKI Dawid   10 05:04.206 (4)  12 05:25.349 (2)  11 05:07.204 (2)  11 05:06.003 (2)  - (-)    6 2:2, 4:2, 3:2 [1:4, 5:0] Młodzik
  PURGAŁ Mateusz   - (-)  11 05:19.786 (3)  9 05:04.201 (5)  11 05:05.258 (0)  - (-)    8 4:0, 2:3, 3:5 [1:9, 5:0] Senior
  PODKALICKI Kacper   9 04:05.742 (5)  - (-)  11 05:11.112 (3)  11 05:19.281 (3)  - (-)    11 3:3, 4:3, 1:5 [2:9, 5:0] Junior
  GUZEWSKI Piotr   11 05:23.513 (2)  10 05:07.307 (5)  5 03:12.727 (7)  - (-)  - (-)    14 1:2, 2:5, 3:7 [4:9, 5:0] Senior
  ŚLIWIERSKI Marcin   - (-)  7 05:04.854 (7)  10 05:05.693 (4)  10 05:06.235 (4)  - (-)    15 3:4, 4:4, 2:7 [1:9, 5:0] Młodzik
  GRUDZIŃSKI Marek   11 05:28.378 (3)  11 05:31.005 (4)  - (-)  - (-)  - (-)    16 1:3, 2:4, 3:9 [4:9, 5:0] Senior
  OCHOCIŃSKI Dominik   - (-)  8 04:00.518 (6)  9 05:20.402 (6)  10 05:06.863 (5)  - (-)    17 4:5, 3:6, 2:6 [1:9, 5:0] Junior

Records
  Sekcja ET-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.909 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 00:23.361 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 13 05:05.437 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 13 05:26.200 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 14 05:22.014 (25.07.2010) TRONOWSKI Dawid -