Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: ET-10 4WD Buggy [ET-10 4WD] / Dry condition / Start: 31.07.2010 17:19:55
Grupa 1 - Kwalifikacja 5
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
BRYCHT Witold 05:34.914 35.060 01:05.790 Senior
OCHOCIŃSKI Dominik 03:39.767 32.745 01:13.255 Junior
KOPERTOWSKI Grzegorz 00:00.000 00.000 00.000 Senior
BŁAZUCKI Piotr 00:00.000 00.000 00.000 Senior
CZARNECKI Iwo 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik
RZEPECKI Wojtek 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik
ORSKI Mateusz 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7       
    00.000  00.000             
    32.745  35.060             
    02:30.719  36.692             
    36.303  42.647             
      1:02.443             
      1:52.238             
      45.834             

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  BRYCHT Witold   9 05:16.618 (0)  8 05:00.116 (3)  9 05:34.828 (3)  9 05:29.519 (0)  6 05:34.914 (0)    0 1:0, 4:0, 5:0 [3:3, 2:3] Senior
  RZEPECKI Wojtek   - (-)  9 05:24.825 (2)  10 05:20.504 (0)  - (-)  - (-)    9 3:0, 2:2, 1:7 [4:7, 5:7] Młodzik
  KOPERTOWSKI Grzegorz   - (-)  10 05:21.491 (0)  9 05:00.985 (2)  - (-)  - (-)    9 2:0, 3:2, 1:7 [4:7, 5:7] Senior
  CZARNECKI Iwo   7 04:59.920 (2)  7 05:31.783 (5)  8 05:23.910 (4)  - (-)  - (-)    11 1:2, 3:4, 2:5 [4:7, 5:7] Młodzik
  ORSKI Mateusz   - (-)  7 05:17.337 (4)  6 05:01.444 (5)  6 05:38.138 (2)  - (-)    11 4:2, 2:4, 3:5 [1:7, 5:7] Młodzik
  OCHOCIŃSKI Dominik   - (-)  - (-)  - (-)  4 02:10.143 (3)  3 03:39.767 (2)    12 5:2, 4:3, 1:7 [2:7, 3:7] Junior

Records
  Sekcja ET-10 4WD Czas dnia
 Naj. czas 00:24.223 (24.07.2010) KOPERTOWSKI Grzegorz 00:27.419 KOPERTOWSKI Grzegorz
 Trening - -
 Kwalifikacje 11 05:20.896 (24.07.2010) KOPERTOWSKI Grzegorz 10 05:20.504 RZEPECKI Wojtek
 Finał 12 05:23.773 (25.07.2010) KOPERTOWSKI Grzegorz -