Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 17:55:14
Grupa 3 - Kwalifikacja 4
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
SIWECKI Sławomir 04:38.845 28.155 38.266 Senior
PIKULSKI Tadeusz 05:18.986 29.698 40.190 Junior
401  BOCZKOWSKI Sławomir 00:00.000 00.000 00.000 Senior
GAJZLER Arkadiusz 00:00.000 00.000 00.000 Senior
POTOCKI Antek 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik
GUZEWSKI Piotr 00:00.000 00.000 00.000 Senior
RZEPECKI Wojtek 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik
WŁODARCZYK Krzysztof 00:00.000 00.000 00.000 Senior
ŁUSIAK Adrian 00:00.000 00.000 00.000 Junior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8  Nr. 9   
    00.000  00.000             
    35.070  32.665             
    34.332  35.868             
    28.155  59.993             
    28.223  29.698             
    45.682  30.524             
    36.581  1:02.850             
    31.847  30.877             
    38.955  36.511             

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
410    GADNICKI Tomasz   12 05:09.132 (0)  11 05:07.337 (8)  12 05:03.977 (0)  - (-)    0 3:0, 1:0 [2:8, 4:21] Junior
404    BRZOZOWSKI Maciej   12 05:13.308 (4)  13 05:23.547 (0)  12 05:05.428 (2)  - (-)    2 2:0, 3:2 [1:4, 4:21] Junior
212    SIKORA Weronika OKMS 12 05:12.809 (3)  12 05:05.014 (2)  4 01:50.686 (19)  - (-)    5 2:2, 1:3 [3:19, 4:21] Junior
409    DŹWIGAJ Maciej   12 05:10.527 (2)  12 05:14.483 (3)  12 05:10.353 (3)  - (-)    5 1:2, 3:3 [2:3, 4:21] Senior
112    ŁUKASZUK Mateusz   12 05:21.047 (6)  7 05:20.416 (19)  11 05:00.193 (4)  - (-)    10 3:4, 1:6 [2:19, 4:21] Junior
106    TRONOWSKI Michał   12 05:20.110 (5)  12 05:19.494 (5)  11 05:13.824 (7)  - (-)    10 2:5, 1:5 [3:7, 4:21] Senior
  WILCZEK Paweł OKMS 12 05:21.722 (7)  12 05:15.925 (4)  4 01:47.338 (18)  - (-)    11 2:4, 1:7 [3:18, 4:21] Senior
312    KUSIEWICZ Jakub   11 05:03.613 (9)  12 05:20.745 (6)  11 05:06.929 (6)  - (-)    12 2:6, 3:6 [1:9, 4:21] Młodzik
  SIWECKI Sławomir   - (-)  8 05:03.592 (16)  9 04:58.586 (13)  8 04:38.845 (0)    13 4:0, 3:13 [2:16, 1:21] Senior
10  406    BŁAZUCKI Piotr   11 05:02.717 (8)  11 05:08.889 (9)  11 05:00.881 (5)  - (-)    13 3:5, 1:8 [2:9, 4:21] Senior

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:19.359 (25.07.2010) BRYCHT Witold 00:23.330 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:13.018 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 13 05:23.547 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 76 30:24.789 (25.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej -