Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 12:25:37
Grupa 3 - Kwalifikacja 2
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
GUZEWSKI Piotr 11  05:25.338 26.525 30.805 Senior
ŁUSIAK Adrian 11  05:31.550 25.674 30.357 Junior
SIWECKI Sławomir 05:03.592 28.426 35.250 Senior
PIKULSKI Tadeusz 05:03.598 30.446 49.541 Junior
401  BOCZKOWSKI Sławomir 00:00.000 00.000 00.000 Senior
GAJZLER Arkadiusz 00:00.000 00.000 00.000 Senior
POTOCKI Antek 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik
RZEPECKI Wojtek 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik
WŁODARCZYK Krzysztof 00:00.000 00.000 00.000 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8  Nr. 9   
    33.786  00.000    00.000      00.000   
    30.494  30.446    28.127      25.674   
    31.282  39.544    32.518      37.341   
    38.602  35.442    28.615      27.177   
    28.426  37.025    28.196      34.177   
    29.673  1:14.781    27.590      30.415   
    31.742  54.991    30.544      28.782   
    40.902  31.369    26.525      26.554   
    38.685      29.337      30.619   
          28.540      27.682   
10            33.100      28.111   
11            32.246      35.018   

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  GUZEWSKI Piotr   10 05:02.818 (13)  11 05:25.338 (0)  - (-)  - (-)  - (-)    13 2:0, 1:13, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  ŁUSIAK Adrian   10 04:54.378 (11)  11 05:31.550 (2)  - (-)  - (-)  - (-)    13 2:2, 1:11, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
410    GADNICKI Tomasz   12 05:09.132 (0)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    21 1:0, 2:21, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  PIKULSKI Tadeusz   3 03:02.690 (18)  7 05:03.598 (4)  - (-)  - (-)  - (-)    22 2:4, 1:18, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
409    DŹWIGAJ Maciej   12 05:10.527 (2)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    23 1:2, 2:21, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
212    SIKORA Weronika OKMS 12 05:12.809 (3)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    24 1:3, 2:21, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  SIWECKI Sławomir   - (-)  8 05:03.592 (3)  - (-)  - (-)  - (-)    24 2:3, 1:21, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
404    BRZOZOWSKI Maciej   12 05:13.308 (4)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    25 1:4, 2:21, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
106    TRONOWSKI Michał   12 05:20.110 (5)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    26 1:5, 2:21, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
10  112    ŁUKASZUK Mateusz   12 05:21.047 (6)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    27 1:6, 2:21, 3:0 [4:0, 5:0] Junior

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:19.359 (25.07.2010) BRYCHT Witold 00:23.527 POTĘPA Łukasz
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:13.018 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 12 05:09.132 GADNICKI Tomasz
 Finał 76 30:24.789 (25.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej -