Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 18:09:48
Grupa 2 - Kwalifikacja 4
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
312  KUSIEWICZ Jakub 11  05:00.283 25.928 27.358 Młodzik
STEFANOWICZ Dariusz 11  05:21.514 27.701 30.071 Senior
OCHOCIŃSKI Dominik 10  05:00.706 26.485 31.312 Junior
205  POTĘPA Łukasz 05:12.516 26.305 36.164 Junior
303  GWIAŹDZIŃSKI Rafał 05:16.700 29.693 31.714 Senior
403  BRYCHT Witold 04:38.130 27.740 38.742 Senior
ROMERO Juan Carlos 00:00.000 00.000 00.000 Senior
WILCZEK Paweł 00:00.000 00.000 00.000 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8     
00.000  08.464  00.000  00.000    00.000  00.000       
27.116  33.376  27.543  29.242    30.915  28.852       
26.305  33.931  27.220  36.377    28.902  33.517       
29.577  31.376  26.040  27.740    28.281  28.944       
26.467  37.126  25.928  29.803    29.440  26.485       
58.395  45.569  29.293  43.165    28.062  30.705       
27.666  33.558  26.942  42.587    27.929  26.955       
29.837  31.922  27.883  35.454    27.701  30.904       
1:00.266  31.685  27.675  33.762    27.939  35.430       
26.887  29.693  28.971      32.845  27.639       
10      26.855      30.516  31.275       
11      25.933      28.984         

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
410    GADNICKI Tomasz   12 05:09.132 (0)  11 05:07.337 (8)  12 05:03.977 (0)  - (-)    0 3:0, 1:0 [2:8, 4:21] Junior
404    BRZOZOWSKI Maciej   12 05:13.308 (4)  13 05:23.547 (0)  12 05:05.428 (2)  - (-)    2 2:0, 3:2 [1:4, 4:21] Junior
212    SIKORA Weronika OKMS 12 05:12.809 (3)  12 05:05.014 (2)  4 01:50.686 (19)  - (-)    5 2:2, 1:3 [3:19, 4:21] Junior
409    DŹWIGAJ Maciej   12 05:10.527 (2)  12 05:14.483 (3)  12 05:10.353 (3)  - (-)    5 1:2, 3:3 [2:3, 4:21] Senior
312    KUSIEWICZ Jakub   11 05:03.613 (9)  12 05:20.745 (6)  11 05:06.929 (6)  11 05:00.283 (0)    6 4:0, 2:6 [3:6, 1:9] Młodzik
  STEFANOWICZ Dariusz   11 05:06.613 (10)  11 05:18.190 (11)  11 05:14.120 (8)  11 05:21.514 (2)    10 4:2, 3:8 [1:10, 2:11] Senior
112    ŁUKASZUK Mateusz   12 05:21.047 (6)  7 05:20.416 (19)  11 05:00.193 (4)  - (-)    10 3:4, 1:6 [2:19, 4:21] Junior
106    TRONOWSKI Michał   12 05:20.110 (5)  12 05:19.494 (5)  11 05:13.824 (7)  - (-)    10 2:5, 1:5 [3:7, 4:21] Senior
  WILCZEK Paweł OKMS 12 05:21.722 (7)  12 05:15.925 (4)  4 01:47.338 (18)  - (-)    11 2:4, 1:7 [3:18, 4:21] Senior
10  205    POTĘPA Łukasz   9 04:12.564 (16)  11 05:03.299 (7)  7 05:09.304 (16)  9 05:12.516 (4)    11 4:4, 2:7 [1:16, 3:16] Junior

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:19.359 (25.07.2010) BRYCHT Witold 00:23.330 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:13.018 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 13 05:23.547 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 76 30:24.789 (25.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej -