Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 16:20:33
Grupa 2 - Kwalifikacja 3
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
312  KUSIEWICZ Jakub 11  05:06.929 25.831 28.990 Młodzik
STEFANOWICZ Dariusz 11  05:14.120 26.084 27.414 Senior
OCHOCIŃSKI Dominik 11  05:21.161 26.474 27.231 Junior
403  BRYCHT Witold 10  05:20.120 28.416 33.562 Senior
303  GWIAŹDZIŃSKI Rafał 05:35.230 26.806 43.640 Senior
ROMERO Juan Carlos 05:05.525 27.078 31.308 Senior
205  POTĘPA Łukasz 05:09.304 26.771 55.655 Junior
WILCZEK Paweł 01:47.338 25.030 26.834 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8     
00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000     
26.978  27.205  29.718  29.927  27.078  28.606  36.218  27.376     
30.939  26.806  25.831  28.416  41.165  29.349  27.229  25.030     
28.767  33.092  26.019  31.183  44.535  29.128  38.909  26.532     
27.629  31.512  26.611  28.893  1:07.515  35.477  27.030  28.400     
02:20.655  42.055  28.422  38.227  27.200  27.890  26.474       
27.565  1:19.505  26.397  29.224  28.275  26.084  28.888       
26.771  27.825  27.971  29.955  27.905  27.928  27.486       
  30.940  27.287  37.879  41.852  26.779  27.817       
  36.290  27.599  32.458    27.717  26.763       
10      26.184  33.958    28.895  26.513       
11      34.890      26.267  27.834       

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
404    BRZOZOWSKI Maciej   12 05:13.308 (4)  13 05:23.547 (0)  - (-)  - (-)    4 2:0, 1:4 [3:21, 4:0] Junior
212    SIKORA Weronika OKMS 12 05:12.809 (3)  12 05:05.014 (2)  - (-)  - (-)    5 2:2, 1:3 [3:21, 4:0] Junior
409    DŹWIGAJ Maciej   12 05:10.527 (2)  12 05:14.483 (3)  - (-)  - (-)    5 1:2, 2:3 [3:21, 4:0] Senior
312    KUSIEWICZ Jakub   11 05:03.613 (9)  12 05:20.745 (6)  11 05:06.929 (0)  - (-)    6 3:0, 2:6 [1:9, 4:0] Młodzik
410    GADNICKI Tomasz   12 05:09.132 (0)  11 05:07.337 (8)  - (-)  - (-)    8 1:0, 2:8 [3:21, 4:0] Junior
106    TRONOWSKI Michał   12 05:20.110 (5)  12 05:19.494 (5)  - (-)  - (-)    10 2:5, 1:5 [3:21, 4:0] Senior
  WILCZEK Paweł OKMS 12 05:21.722 (7)  12 05:15.925 (4)  4 01:47.338 (11)  - (-)    11 2:4, 1:7 [3:11, 4:0] Senior
  STEFANOWICZ Dariusz   11 05:06.613 (10)  11 05:18.190 (11)  11 05:14.120 (2)  - (-)    12 3:2, 1:10 [2:11, 4:0] Senior
  GUZEWSKI Piotr   10 05:02.818 (13)  11 05:25.338 (12)  11 05:32.596 (4)  - (-)    16 3:4, 2:12 [1:13, 4:0] Senior
10  205    POTĘPA Łukasz   9 04:12.564 (16)  11 05:03.299 (7)  7 05:09.304 (9)  - (-)    16 2:7, 3:9 [1:16, 4:0] Junior

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:19.359 (25.07.2010) BRYCHT Witold 00:23.527 POTĘPA Łukasz
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:13.018 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 13 05:23.547 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 76 30:24.789 (25.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej -