Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 12:40:10
Grupa 2 - Kwalifikacja 2
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
WILCZEK Paweł 12  05:15.925 24.214 26.695 Senior
312  KUSIEWICZ Jakub 12  05:20.745 25.233 26.289 Młodzik
205  POTĘPA Łukasz 11  05:03.299 26.064 28.180 Junior
303  GWIAŹDZIŃSKI Rafał 11  05:13.691 25.697 27.284 Senior
STEFANOWICZ Dariusz 11  05:18.190 25.523 27.182 Senior
ROMERO Juan Carlos 10  05:30.671 26.273 31.894 Senior
403  BRYCHT Witold 05:09.054 29.027 35.113 Senior
OCHOCIŃSKI Dominik 00:00.000 00.000 00.000 Junior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8     
00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000    00.000     
26.810  32.169  25.596  29.220  31.432  25.523    25.732     
27.079  27.316  26.007  29.146  26.273  34.127    24.839     
26.277  26.521  25.809  36.356  29.013  26.176    24.214     
27.354  32.957  33.500  33.130  47.511  35.468    27.527     
29.191  25.697  26.199  40.749  35.434  25.776    26.260     
26.645  32.861  26.085  29.027  33.430  35.622    27.653     
27.221  27.033  26.050  33.264  32.952  26.768    25.283     
32.002  28.158  26.343  40.393  28.055  26.083    27.635     
26.064  26.706  25.233  37.769  29.400  26.491    30.910     
10  27.964  28.086  26.450    37.171  29.151    25.235     
11  26.692  26.187  26.295      27.005    25.576     
12      27.178          25.061     

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  WILCZEK Paweł OKMS 12 05:21.722 (7)  12 05:15.925 (0)  - (-)  - (-)  - (-)    7 2:0, 1:7, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
312    KUSIEWICZ Jakub   11 05:03.613 (9)  12 05:20.745 (2)  - (-)  - (-)  - (-)    11 2:2, 1:9, 3:0 [4:0, 5:0] Młodzik
  STEFANOWICZ Dariusz   11 05:06.613 (10)  11 05:18.190 (5)  - (-)  - (-)  - (-)    15 2:5, 1:10, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  ŁUSIAK Adrian   10 04:54.378 (11)  11 05:31.550 (7)  - (-)  - (-)  - (-)    18 2:7, 1:11, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
205    POTĘPA Łukasz   9 04:12.564 (16)  11 05:03.299 (3)  - (-)  - (-)  - (-)    19 2:3, 1:16, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
303    GWIAŹDZIŃSKI Rafał   10 05:10.516 (15)  11 05:13.691 (4)  - (-)  - (-)  - (-)    19 2:4, 1:15, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  GUZEWSKI Piotr   10 05:02.818 (13)  11 05:25.338 (6)  - (-)  - (-)  - (-)    19 2:6, 1:13, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  ROMERO Juan Carlos   10 05:00.599 (12)  10 05:30.671 (8)  - (-)  - (-)  - (-)    20 2:8, 1:12, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
410    GADNICKI Tomasz   12 05:09.132 (0)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    21 1:0, 2:21, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
10  409    DŹWIGAJ Maciej   12 05:10.527 (2)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    23 1:2, 2:21, 3:0 [4:0, 5:0] Senior

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:19.359 (25.07.2010) BRYCHT Witold 00:23.527 POTĘPA Łukasz
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:13.018 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 12 05:09.132 GADNICKI Tomasz
 Finał 76 30:24.789 (25.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej -