Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 10:49:56
Grupa 2 - Kwalifikacja 1
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
WILCZEK Paweł 12  05:21.722 24.514 25.159 Senior
312  KUSIEWICZ Jakub 11  05:03.613 26.416 27.937 Młodzik
STEFANOWICZ Dariusz 11  05:06.613 26.553 27.907 Senior
ROMERO Juan Carlos 10  05:00.599 26.493 32.595 Senior
403  BRYCHT Witold 10  05:04.964 28.252 28.698 Senior
303  GWIAŹDZIŃSKI Rafał 10  05:10.516 26.623 30.322 Senior
205  POTĘPA Łukasz 04:12.564 23.527 27.135 Junior
OCHOCIŃSKI Dominik 01:48.851 37.789 01:48.851 Junior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8     
00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  1:11.062  00.000     
23.527  27.864  28.434  32.139  27.927  27.277  37.789  24.567     
28.006  38.571  27.636  29.723  29.887  31.303    33.571     
37.319  36.720  27.608  30.627  26.493  27.069    31.055     
28.111  29.413  26.697  33.502  32.133  27.038    25.819     
27.060  26.623  26.633  28.252  26.658  26.553    26.900     
26.588  30.037  27.853  35.927  27.121  27.982    24.686     
28.861  27.992  27.002  29.128  29.509  27.760    24.514     
26.123  34.403  28.769  28.573  31.960  28.079    29.971     
26.969  29.607  26.416  28.619  28.888  27.593    24.816     
10    29.286  28.383  28.474  40.023  28.675    24.959     
11      28.182      27.284    25.870     
12                24.994     

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  WILCZEK Paweł OKMS 12 05:21.722 (0)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    0 1:0, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
312    KUSIEWICZ Jakub   11 05:03.613 (2)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    2 1:2, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Młodzik
  STEFANOWICZ Dariusz   11 05:06.613 (3)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    3 1:3, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  ŁUSIAK Adrian   10 04:54.378 (4)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    4 1:4, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  ROMERO Juan Carlos   10 05:00.599 (5)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    5 1:5, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  GUZEWSKI Piotr   10 05:02.818 (6)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    6 1:6, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
403    BRYCHT Witold   10 05:04.964 (7)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    7 1:7, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
303    GWIAŹDZIŃSKI Rafał   10 05:10.516 (8)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    8 1:8, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
205    POTĘPA Łukasz   9 04:12.564 (9)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    9 1:9, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
10    PIKULSKI Tadeusz   3 03:02.690 (10)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    10 1:10, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:19.359 (25.07.2010) BRYCHT Witold 00:23.527 POTĘPA Łukasz
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:13.018 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 12 05:21.722 WILCZEK Paweł
 Finał 76 30:24.789 (25.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej -