Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 18:24:46
Grupa 1 - Kwalifikacja 4
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Iloœć okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
409  DWIGAJ Maciej 12  05:09.074 24.557 26.231 Senior
404  BRZOZOWSKI Maciej 12  05:10.338 23.694 26.098 Junior
406  BŁAZUCKI Piotr 12  05:26.083 26.121 26.862 Senior
212  SIKORA Weronika 11  05:01.451 24.912 27.659 Junior
106  TRONOWSKI Michał 11  05:14.307 25.428 26.844 Senior
KACZMAREK Jakub 10  05:23.005 26.063 33.418 Senior
112  ŁUKASZUK Mateusz 05:12.691 26.862 41.523 Junior
410  GADNICKI Tomasz 01:18.588 25.222 26.196 Junior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8     
00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000     
24.708  25.087  26.716  33.569  27.572  25.222  29.880  50.375     
27.134  24.743  28.562  35.583  25.986  25.336  27.483  31.756     
28.283  28.208  27.942  30.538  26.804  28.030  26.862  26.222     
24.741  25.578  26.424  25.428  26.020    27.463  27.021     
25.450  25.008  26.878  26.150  24.912    34.910  27.326     
25.834  24.633  28.992  28.819  31.816    28.439  26.632     
23.694  26.335  26.997  26.843  27.702    52.028  48.919     
26.102  24.557  26.121  29.113  30.125    58.382  27.017     
25.279  24.942  26.651  26.126  26.493    27.244  26.063     
10  29.995  25.413  26.386  26.166  26.738      31.674     
11  25.016  29.726  27.186  25.972  27.283           
12  24.102  24.844  27.228               

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
410    GADNICKI Tomasz   12 05:09.132 (0)  11 05:07.337 (8)  12 05:03.977 (0)  3 01:18.588 (16)    0 3:0, 1:0 [2:8, 4:16] Junior
404    BRZOZOWSKI Maciej   12 05:13.308 (4)  13 05:23.547 (0)  12 05:05.428 (2)  12 05:10.338 (2)    2 2:0, 3:2 [4:2, 1:4] Junior
409    DWIGAJ Maciej   12 05:10.527 (2)  12 05:14.483 (3)  12 05:10.353 (3)  12 05:09.074 (0)    2 4:0, 1:2 [3:3, 2:3] Senior
212    SIKORA Weronika OKMS 12 05:12.809 (3)  12 05:05.014 (2)  4 01:50.686 (19)  11 05:01.451 (5)    5 2:2, 1:3 [4:5, 3:19] Junior
406    BŁAZUCKI Piotr   11 05:02.717 (8)  11 05:08.889 (9)  11 05:00.881 (5)  12 05:26.083 (3)    8 4:3, 3:5 [1:8, 2:9] Senior
112    ŁUKASZUK Mateusz   12 05:21.047 (6)  7 05:20.416 (19)  11 05:00.193 (4)  9 05:12.691 (11)    10 3:4, 1:6 [4:11, 2:19] Junior
312    KUSIEWICZ Jakub   11 05:03.613 (9)  12 05:20.745 (6)  11 05:06.929 (6)  11 05:00.283 (4)    10 4:4, 2:6 [3:6, 1:9] Młodzik
106    TRONOWSKI Michał   12 05:20.110 (5)  12 05:19.494 (5)  11 05:13.824 (7)  11 05:14.307 (6)    10 2:5, 1:5 [4:6, 3:7] Senior
  WILCZEK Paweł OKMS 12 05:21.722 (7)  12 05:15.925 (4)  4 01:47.338 (18)  - (-)    11 2:4, 1:7 [3:18, 4:21] Senior
10    STEFANOWICZ Dariusz   11 05:06.613 (10)  11 05:18.190 (11)  11 05:14.120 (8)  11 05:21.514 (7)    15 4:7, 3:8 [1:10, 2:11] Senior

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:19.359 (25.07.2010) BRYCHT Witold 00:23.330 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:13.018 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 13 05:23.547 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 76 30:24.789 (25.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej -