Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 16:36:01
Grupa 1 - Kwalifikacja 3
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Iloœć okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
410  GADNICKI Tomasz 12  05:03.977 24.019 25.340 Junior
404  BRZOZOWSKI Maciej 12  05:05.428 23.330 27.777 Junior
409  DWIGAJ Maciej 12  05:10.353 23.669 25.612 Senior
112  ŁUKASZUK Mateusz 11  05:00.193 25.174 28.651 Junior
406  BŁAZUCKI Piotr 11  05:00.881 25.457 27.712 Senior
106  TRONOWSKI Michał 11  05:13.824 25.213 30.998 Senior
KACZMAREK Jakub 10  05:12.340 25.885 29.492 Senior
212  SIKORA Weronika 01:50.686 25.773 27.671 Junior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8     
00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  16.591     
23.908  24.142  25.910  25.213  25.773  24.924  27.000  25.885     
23.330  25.191  32.318  25.958  25.812  25.687  25.527  26.215     
24.107  25.485  25.457  30.606  25.821  27.190  28.356  26.720     
24.447  25.785  26.866  29.427  33.280  25.729  25.656  45.909     
24.751  25.022  26.237  26.115    24.019  27.219  26.517     
23.822  23.669  27.308  26.421    24.432  25.174  26.534     
25.309  30.784  25.934  26.090    24.244  26.655  30.102     
24.644  27.824  27.435  29.225    26.389  30.692  28.715     
24.778  29.656  26.376  34.893    25.389  26.671  28.072     
10  24.449  24.130  25.851  31.404    24.881  31.465  31.080     
11  24.263  24.392  31.189  28.472    24.668  25.778       
12  37.620  24.273        26.425         

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
410    GADNICKI Tomasz   12 05:09.132 (0)  11 05:07.337 (8)  12 05:03.977 (0)  - (-)    0 3:0, 1:0 [2:8, 4:0] Junior
404    BRZOZOWSKI Maciej   12 05:13.308 (4)  13 05:23.547 (0)  12 05:05.428 (2)  - (-)    2 2:0, 3:2 [1:4, 4:0] Junior
212    SIKORA Weronika OKMS 12 05:12.809 (3)  12 05:05.014 (2)  4 01:50.686 (19)  - (-)    5 2:2, 1:3 [3:19, 4:0] Junior
409    DWIGAJ Maciej   12 05:10.527 (2)  12 05:14.483 (3)  12 05:10.353 (3)  - (-)    5 1:2, 3:3 [2:3, 4:0] Senior
112    ŁUKASZUK Mateusz   12 05:21.047 (6)  7 05:20.416 (19)  11 05:00.193 (4)  - (-)    10 3:4, 1:6 [2:19, 4:0] Junior
106    TRONOWSKI Michał   12 05:20.110 (5)  12 05:19.494 (5)  11 05:13.824 (7)  - (-)    10 2:5, 1:5 [3:7, 4:0] Senior
  WILCZEK Paweł OKMS 12 05:21.722 (7)  12 05:15.925 (4)  4 01:47.338 (18)  - (-)    11 2:4, 1:7 [3:18, 4:0] Senior
312    KUSIEWICZ Jakub   11 05:03.613 (9)  12 05:20.745 (6)  11 05:06.929 (6)  - (-)    12 2:6, 3:6 [1:9, 4:0] Młodzik
406    BŁAZUCKI Piotr   11 05:02.717 (8)  11 05:08.889 (9)  11 05:00.881 (5)  - (-)    13 3:5, 1:8 [2:9, 4:0] Senior
10    STEFANOWICZ Dariusz   11 05:06.613 (10)  11 05:18.190 (11)  11 05:14.120 (8)  - (-)    18 3:8, 1:10 [2:11, 4:0] Senior

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:19.359 (25.07.2010) BRYCHT Witold 00:23.330 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:13.018 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 13 05:23.547 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 76 30:24.789 (25.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej -