Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 12:55:12
Grupa 1 - Kwalifikacja 2
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Iloœć okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
404  BRZOZOWSKI Maciej 13  05:23.547 24.015 24.873 Junior
212  SIKORA Weronika 12  05:05.014 24.428 25.058 Junior
409  DWIGAJ Maciej 12  05:14.483 24.167 26.996 Senior
106  TRONOWSKI Michał 12  05:19.494 24.872 25.886 Senior
410  GADNICKI Tomasz 11  05:07.337 24.855 25.618 Junior
406  BŁAZUCKI Piotr 11  05:08.889 24.840 28.747 Senior
KACZMAREK Jakub 05:12.168 24.390 29.913 Senior
112  ŁUKASZUK Mateusz 05:20.416 26.266 58.849 Junior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8     
00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  1:03.156     
24.711  26.213  31.060  25.264  24.428  39.890  26.756  1:05.733     
26.706  26.072  26.528  24.872  25.622  25.351  29.638  29.233     
24.015  28.979  29.132  26.328  24.697  27.114  28.625  34.392     
24.576  26.020  29.135  27.290  24.705  32.445  26.266  26.513     
24.808  25.288  24.840  27.720  25.088  24.855  29.753  24.390     
25.000  24.167  26.618  32.022  25.069  30.322  27.532  35.987     
25.053  25.250  26.586  25.777  25.367  24.888  02:31.846  32.764     
24.819  24.507  26.969  26.677  29.804  25.269         
24.365  25.185  34.147  25.129  25.019  24.981         
10  26.639  24.284  27.336  26.636  25.647  26.796         
11  24.311  30.954  26.538  25.613  24.908  25.426         
12  24.251  27.564    26.166  24.660           
13  24.293                   

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
404    BRZOZOWSKI Maciej   12 05:13.308 (4)  13 05:23.547 (0)  - (-)  - (-)  - (-)    4 2:0, 1:4, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
212    SIKORA Weronika OKMS 12 05:12.809 (3)  12 05:05.014 (2)  - (-)  - (-)  - (-)    5 2:2, 1:3, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
409    DWIGAJ Maciej   12 05:10.527 (2)  12 05:14.483 (3)  - (-)  - (-)  - (-)    5 1:2, 2:3, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
410    GADNICKI Tomasz   12 05:09.132 (0)  11 05:07.337 (8)  - (-)  - (-)  - (-)    8 1:0, 2:8, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
106    TRONOWSKI Michał   12 05:20.110 (5)  12 05:19.494 (5)  - (-)  - (-)  - (-)    10 2:5, 1:5, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  WILCZEK Paweł OKMS 12 05:21.722 (7)  12 05:15.925 (4)  - (-)  - (-)  - (-)    11 2:4, 1:7, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
312    KUSIEWICZ Jakub   11 05:03.613 (9)  12 05:20.745 (6)  - (-)  - (-)  - (-)    15 2:6, 1:9, 3:0 [4:0, 5:0] Młodzik
406    BŁAZUCKI Piotr   11 05:02.717 (8)  11 05:08.889 (9)  - (-)  - (-)  - (-)    17 1:8, 2:9, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  STEFANOWICZ Dariusz   11 05:06.613 (10)  11 05:18.190 (11)  - (-)  - (-)  - (-)    21 1:10, 2:11, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
10  205    POTĘPA Łukasz   9 04:12.564 (16)  11 05:03.299 (7)  - (-)  - (-)  - (-)    23 2:7, 1:16, 3:0 [4:0, 5:0] Junior

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:19.359 (25.07.2010) BRYCHT Witold 00:23.527 POTĘPA Łukasz
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:13.018 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 13 05:23.547 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 76 30:24.789 (25.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej -