Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 31.07.2010 11:05:01
Grupa 1 - Kwalifikacja 1
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Iloœć okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
410  GADNICKI Tomasz 12  05:09.132 24.205 26.919 Junior
409  DWIGAJ Maciej 12  05:10.527 24.237 27.543 Senior
212  SIKORA Weronika 12  05:12.809 24.308 25.536 Junior
404  BRZOZOWSKI Maciej 12  05:13.308 23.562 25.368 Junior
106  TRONOWSKI Michał 12  05:20.110 24.660 28.340 Senior
112  ŁUKASZUK Mateusz 12  05:21.047 25.126 26.283 Junior
406  BŁAZUCKI Piotr 11  05:02.717 25.353 27.881 Senior
KACZMAREK Jakub 05:25.191 26.419 59.063 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8     
00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000     
24.635  25.032  25.353  28.379  29.751  25.179  26.258  35.468     
24.781  24.830  29.830  25.028  24.748  24.314  26.054  27.052     
31.898  25.220  26.486  26.254  25.570  26.577  32.295  26.419     
24.051  24.758  25.945  25.670  24.466  24.913  26.172  29.900     
23.562  26.063  26.051  25.290  28.272  24.961  26.609  28.041     
29.447  24.237  28.387  26.038  26.470  25.176  25.993  1:06.895     
24.667  24.960  29.141  25.428  25.333  24.205  25.568  1:51.416     
28.794  25.255  30.578  24.660  26.052  26.129  26.965       
24.553  26.861  27.682  27.185  25.100  24.428  28.001       
10  23.726  26.792  25.572  26.187  24.308  29.721  25.126       
11  27.021  26.062  27.692  35.211  27.490  28.721  25.912       
12  26.173  30.457    24.780  25.249  24.808  26.094       

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
410    GADNICKI Tomasz   12 05:09.132 (0)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    0 1:0, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
409    DWIGAJ Maciej   12 05:10.527 (2)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    2 1:2, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
212    SIKORA Weronika OKMS 12 05:12.809 (3)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    3 1:3, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
404    BRZOZOWSKI Maciej   12 05:13.308 (4)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    4 1:4, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
106    TRONOWSKI Michał   12 05:20.110 (5)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    5 1:5, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
112    ŁUKASZUK Mateusz   12 05:21.047 (6)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    6 1:6, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  WILCZEK Paweł OKMS 12 05:21.722 (7)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    7 1:7, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
406    BŁAZUCKI Piotr   11 05:02.717 (8)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    8 1:8, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
312    KUSIEWICZ Jakub   11 05:03.613 (9)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    9 1:9, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Młodzik
10    STEFANOWICZ Dariusz   11 05:06.613 (10)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    10 1:10, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:19.359 (25.07.2010) BRYCHT Witold 00:23.527 POTĘPA Łukasz
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:13.018 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 12 05:09.132 GADNICKI Tomasz
 Finał 76 30:24.789 (25.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej -