Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Truggy [IC-8Truggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 18:40:40
Grupa 2 - Kwalifikacja 5
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
PIETRZAK Jakub 12  05:00.319 23.512 24.040 Junior
JÓZWIAK Bartek 12  05:11.133 24.249 25.003 Junior
AFFELT Jarosław 12  05:12.564 24.709 25.082 Senior
PIASECKI Bartosz 11  05:05.876 24.543 27.321 Junior
MAŃKA Krystian 05:03.871 27.838 32.129 Junior
LEWANDOWSKI Bartosz 03:30.438 26.524 52.609 Senior
WASILEWSKI Łukasz 00:00.000 00.000 00.000 Senior
KUJASZEWSKI Piotr 00:00.000 00.000 00.000 Senior
BYCZKOWSKI Bartłomiej 00:00.000 00.000 00.000 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8  Nr. 9   
00.000  00.000  00.000      00.000  00.000  00.000     
26.524  25.894  30.608      25.146  32.423  24.303     
26.810  30.377  26.328      26.838  39.554  24.249     
34.358  30.894  26.794      29.555  34.455  24.700     
02:02.746  24.543  24.800      26.110  38.158  24.462     
  31.570  26.086      25.246  30.764  27.972     
  26.040  25.412      25.927  27.838  23.561     
  27.274  26.147      27.075  33.900  30.514     
  27.430  26.059      25.222  33.649  24.395     
  25.023  26.095      24.249  33.130  24.110     
10    26.016  24.729      25.772    24.641     
11    30.815  24.709      24.949    23.900     
12      24.797      25.044    23.512     

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  BRZOZOWSKI Maciej   14 05:22.874 (0)  13 05:03.055 (0)  13 05:00.300 (0)  - (-)  - (-)    0 1:0, 3:0, 2:0 [4:17, 5:17] Junior
  WILCZEK Paweł OKMS 13 05:11.658 (2)  13 05:11.255 (2)  13 05:03.307 (2)  13 05:08.831 (0)  - (-)    4 4:0, 3:2, 2:2 [1:2, 5:17] Senior
  PIETRZAK Jakub   12 05:13.797 (6)  12 05:03.281 (4)  12 05:05.250 (6)  12 05:01.252 (2)  12 05:00.319 (0)    6 5:0, 4:2, 2:4 [3:6, 1:6] Junior
  SARGALSKI Szymon   12 05:01.953 (3)  12 05:04.356 (6)  12 05:12.171 (7)  12 05:03.086 (3)  - (-)    12 1:3, 4:3, 2:6 [3:7, 5:17] Młodzik
  SUŁEK Wiktor   12 05:03.107 (4)  12 05:03.654 (5)  13 05:17.460 (4)  12 05:09.792 (4)  - (-)    12 3:4, 1:4, 4:4 [2:5, 5:17] Junior
  JÓZWIAK Bartek   12 05:10.262 (5)  - (-)  8 03:39.136 (13)  11 05:04.882 (7)  12 05:11.133 (2)    14 5:2, 1:5, 4:7 [3:13, 2:17] Junior
  MROZEK Maciej   11 05:21.655 (9)  13 05:12.583 (3)  13 05:14.634 (3)  - (-)  - (-)    15 2:3, 3:3, 1:9 [4:17, 5:17] Senior
  LEWANDOWSKI Bartosz   12 05:33.464 (7)  12 05:49.060 (9)  12 05:21.101 (9)  11 04:58.981 (5)  4 03:30.438 (6)    18 4:5, 5:6, 1:7 [3:9, 2:9] Senior
  PIASECKI Bartosz   11 05:18.882 (8)  12 05:23.578 (8)  12 05:21.816 (10)  11 05:10.274 (8)  11 05:05.876 (4)    20 5:4, 2:8, 4:8 [1:8, 3:10] Junior
10    AFFELT Jarosław Rc3Miasto 6 04:29.469 (15)  11 05:03.750 (10)  11 05:02.826 (11)  11 05:17.845 (10)  12 05:12.564 (3)    23 5:3, 2:10, 4:10 [3:11, 1:15] Senior

Records
  Sekcja IC-8Truggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.021 (24.07.2010) 9104109 00:21.021 9104109
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:22.874 (24.07.2010) 9104109 14 05:22.874 9104109
 Finał 67 30:16.195 (11.10.2009) Affelt Jarosław -