Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Truggy [IC-8Truggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 16:50:21
Grupa 2 - Kwalifikacja 4
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
PIETRZAK Jakub 12  05:01.252 22.357 25.982 Junior
LEWANDOWSKI Bartosz 11  04:58.981 23.286 28.823 Senior
WASILEWSKI Łukasz 11  05:01.606 24.713 29.906 Senior
JÓZWIAK Bartek 11  05:04.882 24.827 27.826 Junior
PIASECKI Bartosz 11  05:10.274 25.110 28.536 Junior
AFFELT Jarosław 11  05:17.845 23.966 29.175 Senior
KUJASZEWSKI Piotr 05:06.291 27.771 34.709 Senior
MAŃKA Krystian 05:03.032 29.996 36.937 Junior
BYCZKOWSKI Bartłomiej 00:00.000 00.000 00.000 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8  Nr. 9   
00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  11.969  00.000     
26.938  25.771  27.734  24.992  33.622  27.360  34.484  25.126     
24.361  25.522  24.488  24.713  39.950  24.827  35.235  23.802     
25.061  36.300  32.008  29.490  27.771  29.053  29.996  27.509     
23.286  25.482  27.514  25.726  35.826  32.291  43.600  24.702     
25.706  25.370  23.966  25.663  30.285  27.189  34.052  25.429     
32.527  32.573  31.925  25.857  33.766  27.846  39.958  23.624     
25.807  25.110  33.510  25.540  32.530  25.009  35.804  22.357     
24.765  25.847  28.967  31.009  32.992  26.240  37.934  24.775     
35.052  29.715  34.616  30.405  39.549  30.474    29.776     
10  30.364  25.290  26.969  29.154    28.561    23.766     
11  25.114  33.294  26.148  29.057    26.032    24.277     
12                26.109     

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  BRZOZOWSKI Maciej   14 05:22.874 (0)  13 05:03.055 (0)  13 05:00.300 (0)  - (-)  - (-)    0 1:0, 3:0, 2:0 [4:17, 5:0] Junior
  WILCZEK Paweł OKMS 13 05:11.658 (2)  13 05:11.255 (2)  13 05:03.307 (2)  - (-)  - (-)    6 3:2, 2:2, 1:2 [4:17, 5:0] Senior
  PIETRZAK Jakub   12 05:13.797 (6)  12 05:03.281 (4)  12 05:05.250 (6)  12 05:01.252 (0)  - (-)    10 4:0, 2:4, 3:6 [1:6, 5:0] Junior
  SUŁEK Wiktor   12 05:03.107 (4)  12 05:03.654 (5)  13 05:17.460 (4)  - (-)  - (-)    13 3:4, 1:4, 2:5 [4:17, 5:0] Junior
  MROZEK Maciej   11 05:21.655 (9)  13 05:12.583 (3)  13 05:14.634 (3)  - (-)  - (-)    15 2:3, 3:3, 1:9 [4:17, 5:0] Senior
  SARGALSKI Szymon   12 05:01.953 (3)  12 05:04.356 (6)  12 05:12.171 (7)  - (-)  - (-)    16 1:3, 2:6, 3:7 [4:17, 5:0] Młodzik
  LEWANDOWSKI Bartosz   12 05:33.464 (7)  12 05:49.060 (9)  12 05:21.101 (9)  11 04:58.981 (2)  - (-)    18 4:2, 1:7, 3:9 [2:9, 5:0] Senior
  PIASECKI Bartosz   11 05:18.882 (8)  12 05:23.578 (8)  12 05:21.816 (10)  11 05:10.274 (5)  - (-)    21 4:5, 2:8, 1:8 [3:10, 5:0] Junior
  WASILEWSKI Łukasz   9 04:10.469 (11)  6 05:15.627 (15)  12 05:14.862 (8)  11 05:01.606 (3)  - (-)    22 4:3, 3:8, 1:11 [2:15, 5:0] Senior
10    JÓZWIAK Bartek   12 05:10.262 (5)  - (-)  8 03:39.136 (13)  11 05:04.882 (4)  - (-)    22 4:4, 1:5, 3:13 [2:17, 5:0] Junior

Records
  Sekcja IC-8Truggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.021 (24.07.2010) 9104109 00:21.021 9104109
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:22.874 (24.07.2010) 9104109 14 05:22.874 9104109
 Finał 67 30:16.195 (11.10.2009) Affelt Jarosław -