Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Truggy [IC-8Truggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 14:59:51
Grupa 2 - Kwalifikacja 3
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
PIETRZAK Jakub 12  05:05.250 23.399 25.767 Junior
WASILEWSKI Łukasz 12  05:14.862 24.490 26.346 Senior
LEWANDOWSKI Bartosz 12  05:21.101 23.715 25.791 Senior
PIASECKI Bartosz 12  05:21.816 24.152 25.787 Junior
AFFELT Jarosław 11  05:02.826 24.030 28.859 Senior
MAŃKA Krystian 10  05:31.602 28.019 34.946 Junior
JÓZWIAK Bartek 03:39.136 23.990 26.604 Junior
KUJASZEWSKI Piotr 05:14.903 28.096 35.990 Senior
BYCZKOWSKI Bartłomiej 05:16.779 26.463 32.323 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8  Nr. 9   
00.000  00.000  00.000  00.000  41.954  00.000  00.000  00.000  1:51.883   
26.203  27.625  30.486  25.419  28.096  26.690  28.019  24.731  38.385   
25.021  24.362  24.880  24.490  36.130  30.915  30.271  24.549  37.219   
30.738  25.302  27.868  26.534  29.962  25.522  29.569  25.395  26.463   
25.542  24.152  24.183  25.712  34.801  29.593  33.231  24.698  29.211   
31.427  32.389  26.098  29.459  33.589  26.267  35.666  24.145  34.748   
30.213  31.985  24.030  26.195  50.963  26.636  35.059  26.551  38.870   
25.076  28.156  29.843  26.225  29.791  29.523  33.007  23.901     
23.715  24.696  26.770  25.442  29.617  23.990  35.206  28.211     
25.099  24.539  26.003  26.256      29.794  24.054     
10  28.081  25.285  30.312  27.289      41.780  23.399     
11  24.745  24.946  32.353  25.059        24.503     
12  25.241  28.379    26.782        31.113     

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  PIETRZAK Jakub   12 05:13.797 (6)  12 05:03.281 (4)  12 05:05.250 (0)  - (-)  - (-)    10 3:0, 2:4, 1:6 [4:0, 5:0] Junior
  BRZOZOWSKI Maciej   14 05:22.874 (0)  13 05:03.055 (0)  - (-)  - (-)  - (-)    17 1:0, 2:0, 3:17 [4:0, 5:0] Junior
  LEWANDOWSKI Bartosz   12 05:33.464 (7)  12 05:49.060 (9)  12 05:21.101 (3)  - (-)  - (-)    19 3:3, 1:7, 2:9 [4:0, 5:0] Senior
  PIASECKI Bartosz   11 05:18.882 (8)  12 05:23.578 (8)  12 05:21.816 (4)  - (-)  - (-)    20 3:4, 2:8, 1:8 [4:0, 5:0] Junior
  WILCZEK Paweł OKMS 13 05:11.658 (2)  13 05:11.255 (2)  - (-)  - (-)  - (-)    21 2:2, 1:2, 3:17 [4:0, 5:0] Senior
  SARGALSKI Szymon   12 05:01.953 (3)  12 05:04.356 (6)  - (-)  - (-)  - (-)    26 1:3, 2:6, 3:17 [4:0, 5:0] Młodzik
  SUŁEK Wiktor   12 05:03.107 (4)  12 05:03.654 (5)  - (-)  - (-)  - (-)    26 1:4, 2:5, 3:17 [4:0, 5:0] Junior
  WASILEWSKI Łukasz   9 04:10.469 (11)  6 05:15.627 (15)  12 05:14.862 (2)  - (-)  - (-)    28 3:2, 1:11, 2:15 [4:0, 5:0] Senior
  MROZEK Maciej   11 05:21.655 (9)  13 05:12.583 (3)  - (-)  - (-)  - (-)    29 2:3, 1:9, 3:17 [4:0, 5:0] Senior
10    JÓZWIAK Bartek   12 05:10.262 (5)  - (-)  8 03:39.136 (7)  - (-)  - (-)    29 1:5, 3:7, 2:17 [4:0, 5:0] Junior

Records
  Sekcja IC-8Truggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.021 (24.07.2010) 9104109 00:21.021 9104109
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:22.874 (24.07.2010) 9104109 14 05:22.874 9104109
 Finał 67 30:16.195 (11.10.2009) Affelt Jarosław -