Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Truggy [IC-8Truggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 13:10:30
Grupa 2 - Kwalifikacja 2
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
PIETRZAK Jakub 12  05:03.281 23.989 25.298 Junior
PIASECKI Bartosz 12  05:23.578 24.284 27.185 Junior
LEWANDOWSKI Bartosz 12  05:49.060 23.984 35.217 Senior
AFFELT Jarosław 11  05:03.750 24.743 29.290 Senior
BYCZKOWSKI Bartłomiej 05:08.102 26.158 31.899 Senior
MAŃKA Krystian 05:10.105 22.080 34.613 Junior
KUJASZEWSKI Piotr 05:01.369 31.750 55.771 Senior
WASILEWSKI Łukasz 05:15.627 25.721 28.955 Senior
JÓZWIAK Bartek 00:00.000 00.000 00.000 Junior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8  Nr. 9   
00.000  00.000  00.000  00.000  00.000    00.000  00.000  00.000   
23.984  24.963  25.859  28.214  33.655    41.866  25.625  28.799   
24.936  24.284  28.325  02:51.591  44.628    36.775  23.989  28.773   
24.719  24.731  29.099  29.183  31.750    31.312  27.264  42.693   
33.558  27.734  27.643  26.168  1:53.238    22.080  24.354  41.434   
25.207  26.320  25.544  34.750  39.426    39.620  25.070  38.805   
26.668  28.167  24.743  25.721  38.672    33.297  25.704  32.495   
24.803  25.945  25.374        35.782  25.806  33.342   
24.314  32.694  25.830        40.037  24.274  26.158   
24.018  26.141  32.006        29.336  24.687  35.603   
10  33.754  28.239  25.471          25.890     
11  26.403  25.362  33.856          25.228     
12  56.696  28.998            25.390     

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  PIETRZAK Jakub   12 05:13.797 (6)  12 05:03.281 (0)  - (-)  - (-)  - (-)    6 2:0, 1:6, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  PIASECKI Bartosz   11 05:18.882 (8)  12 05:23.578 (2)  - (-)  - (-)  - (-)    10 2:2, 1:8, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  LEWANDOWSKI Bartosz   12 05:33.464 (7)  12 05:49.060 (3)  - (-)  - (-)  - (-)    10 2:3, 1:7, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  BRZOZOWSKI Maciej   14 05:22.874 (0)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    17 1:0, 2:17, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  BYCZKOWSKI Bartłomiej   8 04:02.667 (12)  9 05:08.102 (5)  - (-)  - (-)  - (-)    17 2:5, 1:12, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  WILCZEK Paweł OKMS 13 05:11.658 (2)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    19 1:2, 2:17, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  AFFELT Jarosław Rc3Miasto 6 04:29.469 (15)  11 05:03.750 (4)  - (-)  - (-)  - (-)    19 2:4, 1:15, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  WASILEWSKI Łukasz   9 04:10.469 (11)  6 05:15.627 (8)  - (-)  - (-)  - (-)    19 2:8, 1:11, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  SARGALSKI Szymon   12 05:01.953 (3)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    20 1:3, 2:17, 3:0 [4:0, 5:0] Młodzik
10    MAŃKA Krystian   6 03:54.716 (14)  9 05:10.105 (6)  - (-)  - (-)  - (-)    20 2:6, 1:14, 3:0 [4:0, 5:0] Junior

Records
  Sekcja IC-8Truggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.021 (24.07.2010) 9104109 00:21.021 9104109
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:22.874 (24.07.2010) 9104109 14 05:22.874 9104109
 Finał 67 30:16.195 (11.10.2009) Affelt Jarosław -