Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Truggy [IC-8Truggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 11:19:38
Grupa 2 - Kwalifikacja 1
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
JÓZWIAK Bartek 12  05:10.262 23.074 26.471 Junior
PIETRZAK Jakub 12  05:13.797 24.385 27.563 Junior
LEWANDOWSKI Bartosz 12  05:33.464 23.859 29.216 Senior
PIASECKI Bartosz 11  05:18.882 24.562 26.642 Junior
WASILEWSKI Łukasz 04:10.469 23.982 27.014 Senior
BYCZKOWSKI Bartłomiej 04:02.667 22.308 32.573 Senior
MAŃKA Krystian 03:54.716 30.963 40.380 Junior
AFFELT Jarosław 04:29.469 24.878 54.034 Senior
KUJASZEWSKI Piotr 00:57.308 57.308 57.308 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8  Nr. 9   
00.000  27.362  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000   
24.289  25.144  24.878  26.875  57.308  30.626  36.617  25.034  32.736   
26.976  28.845  28.455  30.583    25.201  36.576  25.347  22.308   
31.171  27.241  30.189  27.336    25.150  36.349  25.741  28.101   
26.899  26.802  25.229  26.450    25.340  30.963  24.692  29.228   
27.685  25.226  25.828  31.167    23.969  44.905  26.353  34.035   
25.589  25.449  02:14.890  34.078    25.752  49.306  25.179  26.686   
26.963  26.243    23.982    24.283    26.336  35.494   
27.025  25.990    24.759    24.055    24.861  34.079   
23.859  24.562    25.239    24.322    24.385     
10  30.685  30.568        23.074    24.778     
11  27.208  25.450        27.384    29.624     
12  35.115          31.106    31.467     

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  JÓZWIAK Bartek   12 05:10.262 (0)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    0 1:0, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  PIETRZAK Jakub   12 05:13.797 (2)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    2 1:2, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  LEWANDOWSKI Bartosz   12 05:33.464 (3)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    3 1:3, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  PIASECKI Bartosz   11 05:18.882 (4)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    4 1:4, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  WASILEWSKI Łukasz   9 04:10.469 (5)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    5 1:5, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  BYCZKOWSKI Bartłomiej   8 04:02.667 (6)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    6 1:6, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  MAŃKA Krystian   6 03:54.716 (7)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    7 1:7, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  AFFELT Jarosław Rc3Miasto 6 04:29.469 (8)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    8 1:8, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  KUJASZEWSKI Piotr   1 00:57.308 (9)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    9 1:9, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior

Records
  Sekcja IC-8Truggy Czas dnia
 Naj. czas 00:22.308 (24.07.2010) BYCZKOWSKI Bartłomiej 00:22.308 BYCZKOWSKI Bartłomiej
 Trening - -
 Kwalifikacje 12 05:10.262 (24.07.2010) JÓZWIAK Bartek 12 05:10.262 JÓZWIAK Bartek
 Finał 67 30:16.195 (11.10.2009) Affelt Jarosław -