Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Truggy [IC-8Truggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 17:05:21
Grupa 1 - Kwalifikacja 4
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
WILCZEK Paweł 13  05:08.831 22.473 23.372 Senior
SARGALSKI Szymon 12  05:03.086 22.745 25.089 Młodzik
SUŁEK Wiktor 12  05:09.792 23.580 24.031 Junior
NETKOWSKI Tomek 11  05:12.720 25.024 29.679 Młodzik
BRZOZOWSKI Maciej 00:00.000 00.000 00.000 Junior
MROZEK Maciej 00:00.000 00.000 00.000 Senior
CISEK Marek 00:00.000 00.000 00.000 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7       
  00.000      00.000  00.000  00.000       
  22.473      25.246  24.872  25.806       
  24.863      32.125  28.428  26.441       
  24.072      24.643  28.507  25.024       
  23.235      27.610  30.897  33.942       
  25.578      22.745  24.250  29.863       
  22.955      23.761  25.095  27.596       
  22.639      23.672  27.064  25.331       
  22.810      22.925  24.555  30.992       
  26.716      24.082  23.580  26.533       
10    23.156      23.130  23.992  32.543       
11    23.105      24.609  24.263  28.649       
12    23.125      28.538  24.289         
13    24.104                 

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  BRZOZOWSKI Maciej   14 05:22.874 (0)  13 05:03.055 (0)  13 05:00.300 (0)  - (-)  - (-)    0 1:0, 3:0, 2:0 [4:17, 5:0] Junior
  WILCZEK Paweł OKMS 13 05:11.658 (2)  13 05:11.255 (2)  13 05:03.307 (2)  13 05:08.831 (0)  - (-)    4 4:0, 3:2, 2:2 [1:2, 5:0] Senior
  PIETRZAK Jakub   12 05:13.797 (6)  12 05:03.281 (4)  12 05:05.250 (6)  12 05:01.252 (2)  - (-)    12 4:2, 2:4, 3:6 [1:6, 5:0] Junior
  SARGALSKI Szymon   12 05:01.953 (3)  12 05:04.356 (6)  12 05:12.171 (7)  12 05:03.086 (3)  - (-)    12 1:3, 4:3, 2:6 [3:7, 5:0] Młodzik
  SUŁEK Wiktor   12 05:03.107 (4)  12 05:03.654 (5)  13 05:17.460 (4)  12 05:09.792 (4)  - (-)    12 3:4, 1:4, 4:4 [2:5, 5:0] Junior
  MROZEK Maciej   11 05:21.655 (9)  13 05:12.583 (3)  13 05:14.634 (3)  - (-)  - (-)    15 2:3, 3:3, 1:9 [4:17, 5:0] Senior
  LEWANDOWSKI Bartosz   12 05:33.464 (7)  12 05:49.060 (9)  12 05:21.101 (9)  11 04:58.981 (5)  - (-)    21 4:5, 1:7, 3:9 [2:9, 5:0] Senior
  PIASECKI Bartosz   11 05:18.882 (8)  12 05:23.578 (8)  12 05:21.816 (10)  11 05:10.274 (8)  - (-)    24 2:8, 4:8, 1:8 [3:10, 5:0] Junior
  CISEK Marek   6 03:01.677 (13)  12 05:06.886 (7)  12 05:02.461 (5)  - (-)  - (-)    25 3:5, 2:7, 1:13 [4:17, 5:0] Senior
10    JÓZWIAK Bartek   12 05:10.262 (5)  - (-)  8 03:39.136 (13)  11 05:04.882 (7)  - (-)    25 1:5, 4:7, 3:13 [2:17, 5:0] Junior

Records
  Sekcja IC-8Truggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.021 (24.07.2010) 9104109 00:21.021 9104109
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:22.874 (24.07.2010) 9104109 14 05:22.874 9104109
 Finał 67 30:16.195 (11.10.2009) Affelt Jarosław -