Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Truggy [IC-8Truggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 15:14:15
Grupa 1 - Kwalifikacja 3
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
BRZOZOWSKI Maciej 13  05:00.300 22.009 24.220 Junior
WILCZEK Paweł 13  05:03.307 22.290 24.329 Senior
MROZEK Maciej 13  05:14.634 22.721 25.425 Senior
SUŁEK Wiktor 13  05:17.460 23.088 23.801 Junior
CISEK Marek 12  05:02.461 23.948 24.585 Senior
SARGALSKI Szymon 12  05:12.171 23.892 26.339 Młodzik
NETKOWSKI Tomek 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7       
00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000         
22.128  24.606  22.721  24.018  25.130  23.089         
22.441  22.478  23.541  28.514  24.029  23.732         
22.902  22.994  24.136  24.361  27.423  27.060         
23.020  23.260  22.893  24.642  25.380  23.088         
22.208  22.512  26.098  28.918  25.154  24.290         
22.053  22.404  22.753  24.544  31.262  23.546         
22.009  22.704  23.206  24.330  24.543  29.595         
23.978  22.742  23.573  24.793  23.892  24.269         
22.679  22.290  24.011  24.859  28.668  23.584         
10  26.249  22.742  23.233  24.520  26.816  24.168         
11  25.268  23.149  23.612  25.014  24.527  24.193         
12  22.966  27.994  27.961  23.948  25.347  23.434         
13  22.399  23.432  26.896      23.412         

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  BRZOZOWSKI Maciej   14 05:22.874 (0)  13 05:03.055 (0)  13 05:00.300 (0)  - (-)  - (-)    0 1:0, 3:0, 2:0 [4:0, 5:0] Junior
  WILCZEK Paweł OKMS 13 05:11.658 (2)  13 05:11.255 (2)  13 05:03.307 (2)  - (-)  - (-)    6 3:2, 2:2, 1:2 [4:0, 5:0] Senior
  SUŁEK Wiktor   12 05:03.107 (4)  12 05:03.654 (5)  13 05:17.460 (4)  - (-)  - (-)    13 3:4, 1:4, 2:5 [4:0, 5:0] Junior
  MROZEK Maciej   11 05:21.655 (9)  13 05:12.583 (3)  13 05:14.634 (3)  - (-)  - (-)    15 2:3, 3:3, 1:9 [4:0, 5:0] Senior
  SARGALSKI Szymon   12 05:01.953 (3)  12 05:04.356 (6)  12 05:12.171 (7)  - (-)  - (-)    16 1:3, 2:6, 3:7 [4:0, 5:0] Młodzik
  PIETRZAK Jakub   12 05:13.797 (6)  12 05:03.281 (4)  12 05:05.250 (6)  - (-)  - (-)    16 2:4, 3:6, 1:6 [4:0, 5:0] Junior
  CISEK Marek   6 03:01.677 (13)  12 05:06.886 (7)  12 05:02.461 (5)  - (-)  - (-)    25 3:5, 2:7, 1:13 [4:0, 5:0] Senior
  LEWANDOWSKI Bartosz   12 05:33.464 (7)  12 05:49.060 (9)  12 05:21.101 (9)  - (-)  - (-)    25 1:7, 3:9, 2:9 [4:0, 5:0] Senior
  PIASECKI Bartosz   11 05:18.882 (8)  12 05:23.578 (8)  12 05:21.816 (10)  - (-)  - (-)    26 2:8, 1:8, 3:10 [4:0, 5:0] Junior
10    WASILEWSKI Łukasz   9 04:10.469 (11)  6 05:15.627 (15)  12 05:14.862 (8)  - (-)  - (-)    34 3:8, 1:11, 2:15 [4:0, 5:0] Senior

Records
  Sekcja IC-8Truggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.021 (24.07.2010) 9104109 00:21.021 9104109
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:22.874 (24.07.2010) 9104109 14 05:22.874 9104109
 Finał 67 30:16.195 (11.10.2009) Affelt Jarosław -