Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Truggy [IC-8Truggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 13:25:21
Grupa 1 - Kwalifikacja 2
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
BRZOZOWSKI Maciej 13  05:03.055 21.571 23.075 Junior
WILCZEK Paweł 13  05:11.255 22.414 22.946 Senior
MROZEK Maciej 13  05:12.583 23.201 23.593 Senior
SUŁEK Wiktor 12  05:03.654 23.106 25.591 Junior
SARGALSKI Szymon 12  05:04.356 23.503 28.382 Młodzik
CISEK Marek 12  05:06.886 24.036 24.521 Senior
NETKOWSKI Tomek 04:39.318 24.861 36.030 Młodzik

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7       
00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000       
23.221  23.396  23.915  27.969  23.682  23.348  25.457       
22.954  25.979  27.394  27.535  23.504  26.314  26.254       
28.559  23.609  23.383  27.934  23.977  29.425  25.700       
23.136  28.171  25.688  24.378  24.794  27.772  32.539       
23.564  26.485  23.657  24.934  23.503  23.283  25.246       
22.316  23.714  23.657  24.036  23.669  23.455  24.861       
21.795  22.431  23.348  27.295  24.125  23.705  25.227       
23.637  22.851  23.630  24.719  23.574  23.988  24.962       
21.571  22.835  23.537  24.750  30.324  25.157  1:09.072       
10  22.716  22.655  23.991  24.745  27.205  23.106         
11  24.454  23.701  23.698  24.344  25.628  27.853         
12  22.095  23.014  23.201  24.247  30.371  26.248         
13  23.037  22.414  23.484               

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  BRZOZOWSKI Maciej   14 05:22.874 (0)  13 05:03.055 (0)  - (-)  - (-)  - (-)    0 1:0, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  WILCZEK Paweł OKMS 13 05:11.658 (2)  13 05:11.255 (2)  - (-)  - (-)  - (-)    4 2:2, 1:2, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  SARGALSKI Szymon   12 05:01.953 (3)  12 05:04.356 (6)  - (-)  - (-)  - (-)    9 1:3, 2:6, 3:0 [4:0, 5:0] Młodzik
  SUŁEK Wiktor   12 05:03.107 (4)  12 05:03.654 (5)  - (-)  - (-)  - (-)    9 1:4, 2:5, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  PIETRZAK Jakub   12 05:13.797 (6)  12 05:03.281 (4)  - (-)  - (-)  - (-)    10 2:4, 1:6, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  MROZEK Maciej   11 05:21.655 (9)  13 05:12.583 (3)  - (-)  - (-)  - (-)    12 2:3, 1:9, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  LEWANDOWSKI Bartosz   12 05:33.464 (7)  12 05:49.060 (9)  - (-)  - (-)  - (-)    16 1:7, 2:9, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  PIASECKI Bartosz   11 05:18.882 (8)  12 05:23.578 (8)  - (-)  - (-)  - (-)    16 2:8, 1:8, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  CISEK Marek   6 03:01.677 (13)  12 05:06.886 (7)  - (-)  - (-)  - (-)    20 2:7, 1:13, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
10    NETKOWSKI Tomek   10 05:12.048 (10)  9 04:39.318 (11)  - (-)  - (-)  - (-)    21 1:10, 2:11, 3:0 [4:0, 5:0] Młodzik

Records
  Sekcja IC-8Truggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.021 (24.07.2010) 9104109 00:21.021 9104109
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:22.874 (24.07.2010) 9104109 14 05:22.874 9104109
 Finał 67 30:16.195 (11.10.2009) Affelt Jarosław -