Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Truggy [IC-8Truggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 11:34:44
Grupa 1 - Kwalifikacja 1
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
BRZOZOWSKI Maciej 14  05:22.874 00.000 00.000 Junior
WILCZEK Paweł 13  05:11.658 21.721 22.362 Senior
SARGALSKI Szymon 12  05:01.953 23.393 25.262 Młodzik
SUŁEK Wiktor 12  05:03.107 22.592 24.566 Junior
MROZEK Maciej 11  05:21.655 24.041 36.449 Senior
NETKOWSKI Tomek 10  05:12.048 26.001 34.920 Młodzik
CISEK Marek 03:01.677 24.702 28.853 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7       
  00.000  00.000  13.440  00.000  00.000  07.035       
  24.946  24.041  24.915  30.022  28.051  27.463       
  23.033  26.519  27.909  24.737  29.665  27.134       
  21.854  24.156  27.466  24.423  23.748  28.677       
  23.175  26.828  24.702  25.592  27.687  26.788       
  25.149  24.717  31.185  23.726  22.694  28.954       
  21.721  24.738  32.060  23.393  23.752  26.315       
  22.041  24.857    23.992  26.210  27.805       
  31.143  1:07.381    25.019  23.035  58.716       
  29.147  25.280    26.235  26.440  27.160       
10    22.329  25.088    24.034  23.646  26.001       
11    22.130  28.050    27.374  25.587         
12    21.806      23.406  22.592         
13    23.184                 

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  BRZOZOWSKI Maciej   14 05:22.874 (0)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    0 1:0, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  WILCZEK Paweł OKMS 13 05:11.658 (2)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    2 1:2, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  SARGALSKI Szymon   12 05:01.953 (3)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    3 1:3, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Młodzik
  SUŁEK Wiktor   12 05:03.107 (4)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    4 1:4, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  JÓZWIAK Bartek   12 05:10.262 (5)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    5 1:5, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  PIETRZAK Jakub   12 05:13.797 (6)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    6 1:6, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  LEWANDOWSKI Bartosz   12 05:33.464 (7)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    7 1:7, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  PIASECKI Bartosz   11 05:18.882 (8)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    8 1:8, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  MROZEK Maciej   11 05:21.655 (9)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    9 1:9, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
10    NETKOWSKI Tomek   10 05:12.048 (10)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    10 1:10, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Młodzik

Auto Correction Comment
 Zawodnik Comment
 BRZOZOWSKI Maciej L: 0 > 14
T: 00.000 > 05:22.874

Records
  Sekcja IC-8Truggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.021 (24.07.2010) 9104109 00:21.021 9104109
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:22.874 (24.07.2010) 9104109 14 05:22.874 9104109
 Finał 67 30:16.195 (11.10.2009) Affelt Jarosław -