Race time: 15 Min. / Start grupowy: 0 Sec. / Section: IC-8 Truggy [IC-8Truggy] / Dry condition / Start: 25.07.2010 11:45:04
1/2 Final - B- Final run 1
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
WILCZEK Paweł 37  15:07.661 22.728 24.032 Senior
PIETRZAK Jakub 36  15:19.223 23.048 24.872 Junior
PIASECKI Bartosz 34  15:01.541 24.160 25.002 Junior
WASILEWSKI Łukasz 34  15:20.722 24.042 26.479 Senior
CISEK Marek 28  15:03.438 22.984 26.815 Senior
SUŁEK Wiktor 26  13:13.409 23.719 32.881 Junior
BYCZKOWSKI Bartłomiej 26  15:02.971 25.904 29.675 Senior
MAŃKA Krystian 01:07.863 00.000 32.954 Junior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8     
05.333  05.601  08.473  06.178  07.157  07.708  34.909  09.493     
23.171  29.281  27.141  24.268  26.769  32.204  32.954  27.150     
23.716  25.945  25.831  23.154  30.560  25.959    31.060     
23.681  26.378  26.429  23.420  25.195  25.658    33.714     
24.701  23.662  24.880  24.905  26.031  24.692    27.293     
23.500  24.093  24.826  25.800  24.423  25.550    37.380     
23.535  23.199  23.719  23.654  26.303  25.606    35.935     
23.900  23.628  24.517  23.061  26.810  29.250    28.133     
24.202  23.095  25.811  24.742  24.715  24.042    34.982     
23.349  23.854  24.363  22.984  25.464  24.613    29.485     
10  23.296  24.383  26.430  23.575  24.473  25.267    26.586     
11  23.053  24.430  25.021  26.858  27.178  25.319    1:13.015     
12  25.415  24.166  23.839  30.257  31.346  27.518    27.910     
13  23.733  23.048  1:48.035  23.810  25.628  26.720    32.453     
14  23.692  29.209  24.776  28.579  24.598  29.206    27.908     
15  22.728  23.674  24.086  58.918  27.444  27.793    27.298     
16  32.561  25.872  24.742  02:36.125  26.110  25.035    25.904     
17  24.811  24.383  25.985  26.962  26.225  29.648    33.334     
18  27.041  25.156  25.881  24.270  25.315  27.982    1:00.303     
19  30.473  31.288  25.105  24.527  34.625  25.310    31.896     
20  23.338  33.844  25.252  23.809  25.080  35.250    1:02.928     
21  23.352  24.525  25.933  23.702  25.043  26.369    30.124     
22  24.726  26.353  40.809  23.136  24.330  25.424    29.985     
23  23.477  26.484  26.284  25.337  31.854  25.208    29.976     
24  22.985  26.005  24.384  29.896  25.925  29.996    29.820     
25  24.773  25.621  28.864  24.248  24.192  26.383    29.066     
26  24.450  24.497  51.993  24.075  24.531  26.022    29.840     
27  24.205  23.733    28.137  24.160  24.902         
28  23.865  24.496    24.269  29.520  26.293         
29  23.806  24.889    30.782  25.771  26.781         
30  24.465  25.314      24.756  27.098         
31  23.890  23.981      24.342  26.167         
32  23.671  25.645      24.470  26.870         
33  24.638  26.191      24.794  25.922         
34  23.539  24.319      26.404  26.957         
35  23.711  24.408                 
36  24.712  24.573                 
37  24.167                   

Records
  Sekcja IC-8Truggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.021 (24.07.2010) 9104109 00:21.021 9104109
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:22.874 (24.07.2010) 9104109 14 05:22.874 9104109
 Finał 67 30:16.195 (11.10.2009) Affelt Jarosław 37 15:07.661 WILCZEK Paweł