Race time: 15 Min. / Start grupowy: 0 Sec. / Section: IC-8 Truggy [IC-8Truggy] / Dry condition / Start: 25.07.2010 12:11:53
1/2 Final - A- Final run 1
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
BRZOZOWSKI Maciej 36  15:05.255 21.915 23.686 Junior
SARGALSKI Szymon 36  15:11.600 22.479 23.700 Młodzik
JÓZWIAK Bartek 34  15:01.289 23.664 28.297 Junior
AFFELT Jarosław 34  15:07.011 23.234 25.048 Senior
NETKOWSKI Tomek 30  15:00.016 24.080 25.927 Młodzik
LEWANDOWSKI Bartosz 24  15:27.972 23.972 51.257 Senior
KUJASZEWSKI Piotr 21  15:03.313 29.308 32.905 Senior
MROZEK Maciej 06:06.279 23.591 25.022 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8     
05.117  03:13.974  05.925  07.978  07.061  07.355  52.392  1:50.532     
25.750  23.958  24.635  24.714  24.270  24.636  28.086  33.982     
24.090  24.666  24.211  24.265  27.311  26.434  29.902  33.971     
24.759  23.591  24.470  24.775  24.425  24.006  24.827  30.948     
24.137  25.876  23.733  27.969  26.056  28.697  27.056  34.532     
22.937  24.329  23.419  24.413  24.575  31.695  25.187  31.402     
23.177  24.531  23.326  24.505  28.550  24.682  28.001  35.293     
23.669  25.354  23.705  23.984  24.133  24.615  33.861  43.330     
24.496    23.292  24.271  26.349  23.916  29.632  36.683     
22.744    23.053  23.768  1:19.738  25.409  25.616  34.795     
10  24.107    24.624  25.393  25.277  25.782  27.972  34.223     
11  25.463    27.518  26.899  1:10.381  24.639  34.795  33.844     
12  26.642    24.441  25.083  24.342  23.234  27.518  41.809     
13  25.050    25.412  31.819  28.109  23.876  29.519  37.559     
14  25.572    25.777  24.290  23.972  27.627  24.080  1:49.682     
15  33.663    33.272  28.554  1:15.093  24.317  27.995  29.442     
16  23.310    23.492  23.664  32.798  25.295  26.022  29.308     
17  22.499    22.479  31.194  24.713  28.778  33.833  30.357     
18  30.120    23.711  32.531  24.833  24.143  26.601  33.537     
19  24.105    24.733  24.928  29.264  37.585  34.026  31.280     
20  24.093    24.825  25.114  1:11.694  34.133  25.364  33.153     
21  22.610    24.371  28.945  30.782  30.845  31.552  33.651     
22  21.915    24.758  26.201  28.451  24.571  29.600       
23  24.951    25.532  25.368  1:03.640  24.748  27.880       
24  23.396    23.188  30.828  1:22.155  25.809  25.839       
25  24.816    24.871  24.754    25.379  28.869       
26  28.989    29.113  23.784    23.950  30.282       
27  24.984    33.083  24.028    26.118  25.758       
28  33.048    24.995  24.348    29.833  25.101       
29  23.820    25.751  24.540    29.247  25.788       
30  28.305    25.856  25.191    25.465  27.062       
31  24.985    27.612  30.558    26.371         
32  23.189    27.616  26.685    24.069         
33  23.796    24.008  25.643    25.797         
34  23.847    24.473  30.305    23.955         
35  22.963    23.052               
36  24.141    23.268               

Records
  Sekcja IC-8Truggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.021 (24.07.2010) 9104109 00:21.021 9104109
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:22.874 (24.07.2010) 9104109 14 05:22.874 9104109
 Finał 67 30:16.195 (11.10.2009) Affelt Jarosław 37 15:07.661 WILCZEK Paweł