Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: ET-8 Buggy [ET-8 Buggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 17:29:58
Grupa 2 - Kwalifikacja 5
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
WITKOWSKI Jacek 12  05:24.038 23.849 27.924 Senior
ŚLIWIERSKI Marcin 11  05:06.715 23.821 29.003 Młodzik
SABAT Mateusz 11  05:10.757 24.618 27.466 Młodzik
GUZEWSKI Piotr 11  05:16.188 25.882 27.686 Senior
OCHOCIŃSKI Dominik 10  05:17.707 28.485 29.393 Junior
MADZIARA Szymon 03:50.726 24.640 28.626 Junior
BETKO Mateusz 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7       
  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000       
  34.343  46.465  32.806  35.203  27.763  26.085       
  31.518  25.941  27.690  29.171  23.849  28.306       
  24.640  25.805  26.875  41.423  25.292  29.250       
  25.721  26.334  26.831  31.118  24.561  24.236       
  29.279  26.220  32.472  33.002  25.857  25.042       
  25.992  25.508  30.955  30.217  24.976  28.467       
  25.509  24.618  27.815  28.795  27.361  29.316       
  33.724  30.730  28.872  31.116  32.681  26.006       
    25.497  27.044  28.485  25.464  23.821       
10      26.329  25.882  29.177  24.852  39.226       
11      27.310  28.946    27.450  26.960       
12            33.932         

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  WILCZEK Paweł OKMS 13 05:06.061 (0)  13 05:05.437 (0)  12 05:04.477 (2)  13 05:23.000 (0)  - (-)    0 2:0, 1:0, 4:0 [3:2, 5:14] Senior
  TRONOWSKI Dawid   12 05:00.793 (2)  12 05:11.808 (5)  12 05:00.082 (0)  12 05:15.897 (6)  - (-)    7 3:0, 1:2, 2:5 [4:6, 5:14] Młodzik
  WITKOWSKI Jacek   12 05:05.473 (5)  12 05:12.053 (6)  12 05:04.928 (4)  12 05:02.628 (3)  12 05:24.038 (0)    7 5:0, 4:3, 3:4 [1:5, 2:6] Senior
  AFFELT Jarosław Rc3Miasto 12 05:18.842 (6)  13 05:21.578 (2)  12 05:04.817 (3)  12 05:04.081 (4)  - (-)    9 2:2, 3:3, 4:4 [1:6, 5:14] Senior
  SABAT Mateusz   12 05:03.424 (4)  12 05:03.178 (3)  12 05:13.200 (5)  12 05:07.787 (5)  11 05:10.757 (3)    10 2:3, 5:3, 1:4 [4:5, 3:5] Młodzik
  BRZOZOWSKI Maciej   12 05:01.837 (3)  6 02:34.009 (8)  11 05:30.468 (8)  13 05:26.332 (2)  - (-)    13 4:2, 1:3, 3:8 [2:8, 5:14] Junior
  SABAT Łukasz   12 05:19.169 (7)  12 05:08.884 (4)  12 05:17.009 (6)  7 02:54.174 (9)  - (-)    17 2:4, 3:6, 1:7 [4:9, 5:14] Junior
  ŚLIWIERSKI Marcin   5 02:15.758 (9)  - (-)  11 05:12.020 (7)  1 00:43.822 (11)  11 05:06.715 (2)    18 5:2, 3:7, 1:9 [4:11, 2:14] Młodzik
  MADZIARA Szymon   - (-)  2 03:07.931 (10)  8 03:53.695 (9)  11 05:14.886 (7)  8 03:50.726 (6)    22 5:6, 4:7, 3:9 [2:10, 1:14] Junior
10    OCHOCIŃSKI Dominik   - (-)  4 02:01.832 (9)  8 05:02.674 (10)  2 01:12.447 (10)  10 05:17.707 (5)    24 5:5, 2:9, 3:10 [4:10, 1:14] Junior

Records
  Sekcja ET-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.909 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 00:21.909 WILCZEK Paweł
 Trening - -
 Kwalifikacje 13 05:05.437 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 13 05:05.437 WILCZEK Paweł
 Finał - -