Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: ET-8 Buggy [ET-8 Buggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 15:39:51
Grupa 2 - Kwalifikacja 4
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
WITKOWSKI Jacek 12  05:02.628 23.468 25.306 Senior
SABAT Mateusz 12  05:07.787 24.057 24.703 Młodzik
MADZIARA Szymon 11  05:14.886 24.316 28.743 Junior
GUZEWSKI Piotr 03:49.661 26.545 27.919 Senior
OCHOCIŃSKI Dominik 01:12.447 31.565 36.223 Junior
ŚLIWIERSKI Marcin 00:43.822 43.822 43.822 Młodzik
BETKO Mateusz 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7       
  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000       
  26.102  24.677  27.129  31.565  24.512  43.822       
  26.604  26.112  33.654  40.882  24.954         
  24.646  24.453  28.074    24.462         
  27.088  27.515  29.128    24.228         
  28.746  27.793  27.298    24.596         
  36.454  25.438  31.008    28.537         
  30.272  27.781  26.825    25.926         
  24.316  25.203  26.545    24.188         
  27.636  25.198      26.795         
10    28.787  24.057      26.052         
11    34.235  25.329      24.910         
12      24.231      23.468         

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  WILCZEK Paweł OKMS 13 05:06.061 (0)  13 05:05.437 (0)  12 05:04.477 (2)  - (-)  - (-)    2 2:0, 1:0, 3:2 [4:14, 5:0] Senior
  TRONOWSKI Dawid   12 05:00.793 (2)  12 05:11.808 (5)  12 05:00.082 (0)  - (-)  - (-)    7 3:0, 1:2, 2:5 [4:14, 5:0] Młodzik
  WITKOWSKI Jacek   12 05:05.473 (5)  12 05:12.053 (6)  12 05:04.928 (4)  12 05:02.628 (0)  - (-)    9 4:0, 3:4, 1:5 [2:6, 5:0] Senior
  SABAT Mateusz   12 05:03.424 (4)  12 05:03.178 (3)  12 05:13.200 (5)  12 05:07.787 (2)  - (-)    9 4:2, 2:3, 1:4 [3:5, 5:0] Młodzik
  AFFELT Jarosław Rc3Miasto 12 05:18.842 (6)  13 05:21.578 (2)  12 05:04.817 (3)  - (-)  - (-)    11 2:2, 3:3, 1:6 [4:14, 5:0] Senior
  SABAT Łukasz   12 05:19.169 (7)  12 05:08.884 (4)  12 05:17.009 (6)  - (-)  - (-)    17 2:4, 3:6, 1:7 [4:14, 5:0] Junior
  BRZOZOWSKI Maciej   12 05:01.837 (3)  6 02:34.009 (8)  11 05:30.468 (8)  - (-)  - (-)    19 1:3, 3:8, 2:8 [4:14, 5:0] Junior
  MADZIARA Szymon   - (-)  2 03:07.931 (10)  8 03:53.695 (9)  11 05:14.886 (3)  - (-)    22 4:3, 3:9, 2:10 [1:14, 5:0] Junior
  ŚLIWIERSKI Marcin   5 02:15.758 (9)  - (-)  11 05:12.020 (7)  1 00:43.822 (6)  - (-)    22 4:6, 3:7, 1:9 [2:14, 5:0] Młodzik
10    OCHOCIŃSKI Dominik   - (-)  4 02:01.832 (9)  8 05:02.674 (10)  2 01:12.447 (5)  - (-)    24 4:5, 2:9, 3:10 [1:14, 5:0] Junior

Records
  Sekcja ET-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.909 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 00:21.909 WILCZEK Paweł
 Trening - -
 Kwalifikacje 13 05:05.437 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 13 05:05.437 WILCZEK Paweł
 Finał - -