Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: ET-8 Buggy [ET-8 Buggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 13:49:55
Grupa 2 - Kwalifikacja 3
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
WITKOWSKI Jacek 12  05:04.928 23.607 24.799 Senior
SABAT Mateusz 12  05:13.200 23.600 27.765 Młodzik
ŚLIWIERSKI Marcin 11  05:12.020 24.027 27.581 Młodzik
MADZIARA Szymon 03:53.695 24.445 29.021 Junior
OCHOCIŃSKI Dominik 05:02.674 25.584 30.016 Junior
BETKO Mateusz 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik
GUZEWSKI Piotr 00:00.000 00.000 00.000 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7       
  00.000  00.000    00.000  00.000  00.000       
  30.759  26.860    26.145  24.499  30.354       
  31.407  26.873    35.632  25.890  26.989       
  30.198  24.087    1:32.160  26.899  35.091       
  25.244  27.115    28.672  23.848  30.746       
  29.020  23.600    30.724  30.475  24.027       
  29.036  24.527    34.959  24.875  26.914       
  24.445  24.956    25.584  25.139  27.573       
  33.586  24.122    28.798  24.105  25.229       
    33.404      25.073  29.256       
10      25.744      25.625  29.119       
11      26.916      23.607  26.722       
12      24.996      24.893         

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  SABAT Mateusz   12 05:03.424 (4)  12 05:03.178 (3)  12 05:13.200 (2)  - (-)  - (-)    9 3:2, 2:3, 1:4 [4:0, 5:0] Młodzik
  WITKOWSKI Jacek   12 05:05.473 (5)  12 05:12.053 (6)  12 05:04.928 (0)  - (-)  - (-)    11 3:0, 1:5, 2:6 [4:0, 5:0] Senior
  WILCZEK Paweł OKMS 13 05:06.061 (0)  13 05:05.437 (0)  - (-)  - (-)  - (-)    13 2:0, 1:0, 3:13 [4:0, 5:0] Senior
  TRONOWSKI Dawid   12 05:00.793 (2)  12 05:11.808 (5)  - (-)  - (-)  - (-)    20 1:2, 2:5, 3:13 [4:0, 5:0] Młodzik
  AFFELT Jarosław Rc3Miasto 12 05:18.842 (6)  13 05:21.578 (2)  - (-)  - (-)  - (-)    21 2:2, 1:6, 3:13 [4:0, 5:0] Senior
  BRZOZOWSKI Maciej   12 05:01.837 (3)  6 02:34.009 (8)  - (-)  - (-)  - (-)    24 1:3, 2:8, 3:13 [4:0, 5:0] Junior
  SABAT Łukasz   12 05:19.169 (7)  12 05:08.884 (4)  - (-)  - (-)  - (-)    24 2:4, 1:7, 3:13 [4:0, 5:0] Junior
  ŚLIWIERSKI Marcin   5 02:15.758 (9)  - (-)  11 05:12.020 (3)  - (-)  - (-)    25 3:3, 1:9, 2:13 [4:0, 5:0] Młodzik
  MADZIARA Szymon   - (-)  2 03:07.931 (10)  8 03:53.695 (4)  - (-)  - (-)    27 3:4, 2:10, 1:13 [4:0, 5:0] Junior
10    OCHOCIŃSKI Dominik   - (-)  4 02:01.832 (9)  8 05:02.674 (5)  - (-)  - (-)    27 3:5, 2:9, 1:13 [4:0, 5:0] Junior

Records
  Sekcja ET-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.909 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 00:21.909 WILCZEK Paweł
 Trening - -
 Kwalifikacje 13 05:05.437 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 13 05:05.437 WILCZEK Paweł
 Finał - -