Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: ET-8 Buggy [ET-8 Buggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 12:02:15
Grupa 2 - Kwalifikacja 2
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
SABAT Mateusz 12  05:03.178 23.761 24.518 Młodzik
WITKOWSKI Jacek 12  05:12.053 22.876 23.548 Senior
OCHOCIŃSKI Dominik 02:01.832 24.917 30.458 Junior
MADZIARA Szymon 03:07.931 27.041 01:33.965 Junior
BETKO Mateusz 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik
GUZEWSKI Piotr 00:00.000 00.000 00.000 Senior
ŚLIWIERSKI Marcin 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7       
  1:54.568  00.000    00.000  00.000         
  27.041  24.469    24.917  24.337         
  46.322  25.312    33.072  34.596         
    25.359    30.179  25.897         
    24.709    33.664  30.006         
    26.747      29.644         
    25.559      26.197         
    27.637      23.814         
    25.311      23.367         
    24.722      23.594         
10      24.321      24.027         
11      25.271      22.876         
12      23.761      23.698         

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  SABAT Mateusz   12 05:03.424 (4)  12 05:03.178 (0)  - (-)  - (-)  - (-)    4 2:0, 1:4, 3:0 [4:0, 5:0] Młodzik
  WITKOWSKI Jacek   12 05:05.473 (5)  12 05:12.053 (2)  - (-)  - (-)  - (-)    7 2:2, 1:5, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  WILCZEK Paweł OKMS 13 05:06.061 (0)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    13 1:0, 2:13, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  TRONOWSKI Dawid   12 05:00.793 (2)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    15 1:2, 2:13, 3:0 [4:0, 5:0] Młodzik
  BRZOZOWSKI Maciej   12 05:01.837 (3)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    16 1:3, 2:13, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  OCHOCIŃSKI Dominik   - (-)  4 02:01.832 (3)  - (-)  - (-)  - (-)    16 2:3, 1:13, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  MADZIARA Szymon   - (-)  2 03:07.931 (4)  - (-)  - (-)  - (-)    17 2:4, 1:13, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  AFFELT Jarosław Rc3Miasto 12 05:18.842 (6)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    19 1:6, 2:13, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  SABAT Łukasz   12 05:19.169 (7)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    20 1:7, 2:13, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
10    BRYSZEWSKI Rafał   9 05:00.293 (8)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    21 1:8, 2:13, 3:0 [4:0, 5:0] Senior

Records
  Sekcja ET-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:22.107 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 00:22.107 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 13 05:06.061 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 13 05:06.061 WILCZEK Paweł
 Finał - -