Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: ET-8 Buggy [ET-8 Buggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 17:40:17
Grupa 1 - Kwalifikacja 5
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
BRZOZOWSKI Maciej 12  05:11.120 23.522 25.695 Junior
SABAT Łukasz 12  05:23.943 24.586 26.870 Junior
TRONOWSKI Dawid 11  05:01.240 23.359 25.698 Młodzik
WILCZEK Paweł 00:00.000 00.000 00.000 Senior
AFFELT Jarosław 00:00.000 00.000 00.000 Senior
BRYSZEWSKI Rafał 00:00.000 00.000 00.000 Senior
BERNADY Jakub 00:00.000 00.000 00.000 Junior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7       
      00.000  00.000  00.000         
      33.286  28.285  25.830         
      25.278  29.539  28.989         
      27.431  26.343  24.945         
      33.091  23.522  29.118         
      29.966  28.827  26.532         
      26.037  24.345  26.197         
      23.359  23.772  26.617         
      24.688  23.707  28.232         
      25.159  23.566  24.586         
10        28.571  28.564  26.281         
11        24.374  27.039  31.865         
12          23.611  24.751         

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  WILCZEK Paweł OKMS 13 05:06.061 (0)  13 05:05.437 (0)  12 05:04.477 (2)  13 05:23.000 (0)  - (-)    0 2:0, 1:0, 4:0 [3:2, 5:14] Senior
  BRZOZOWSKI Maciej   12 05:01.837 (3)  6 02:34.009 (8)  11 05:30.468 (8)  13 05:26.332 (2)  12 05:11.120 (0)    5 5:0, 4:2, 1:3 [3:8, 2:8] Junior
  TRONOWSKI Dawid   12 05:00.793 (2)  12 05:11.808 (5)  12 05:00.082 (0)  12 05:15.897 (6)  11 05:01.240 (4)    6 3:0, 1:2, 5:4 [2:5, 4:6] Młodzik
  AFFELT Jarosław Rc3Miasto 12 05:18.842 (6)  13 05:21.578 (2)  12 05:04.817 (3)  12 05:04.081 (4)  - (-)    9 2:2, 3:3, 4:4 [1:6, 5:14] Senior
  WITKOWSKI Jacek   12 05:05.473 (5)  12 05:12.053 (6)  12 05:04.928 (4)  12 05:02.628 (3)  12 05:24.038 (3)    10 4:3, 5:3, 3:4 [1:5, 2:6] Senior
  SABAT Łukasz   12 05:19.169 (7)  12 05:08.884 (4)  12 05:17.009 (6)  7 02:54.174 (9)  12 05:23.943 (2)    12 5:2, 2:4, 3:6 [1:7, 4:9] Junior
  SABAT Mateusz   12 05:03.424 (4)  12 05:03.178 (3)  12 05:13.200 (5)  12 05:07.787 (5)  11 05:10.757 (6)    12 2:3, 1:4, 4:5 [3:5, 5:6] Młodzik
  ŚLIWIERSKI Marcin   5 02:15.758 (9)  - (-)  11 05:12.020 (7)  1 00:43.822 (11)  11 05:06.715 (5)    21 5:5, 3:7, 1:9 [4:11, 2:14] Młodzik
  MADZIARA Szymon   - (-)  2 03:07.931 (10)  8 03:53.695 (9)  11 05:14.886 (7)  8 03:50.726 (9)    25 4:7, 5:9, 3:9 [2:10, 1:14] Junior
10    OCHOCIŃSKI Dominik   - (-)  4 02:01.832 (9)  8 05:02.674 (10)  2 01:12.447 (10)  10 05:17.707 (8)    27 5:8, 2:9, 3:10 [4:10, 1:14] Junior

Records
  Sekcja ET-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.909 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 00:21.909 WILCZEK Paweł
 Trening - -
 Kwalifikacje 13 05:05.437 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 13 05:05.437 WILCZEK Paweł
 Finał - -