Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: ET-8 Buggy [ET-8 Buggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 15:49:45
Grupa 1 - Kwalifikacja 4
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
WILCZEK Paweł 13  05:23.000 23.054 25.311 Senior
BRZOZOWSKI Maciej 13  05:26.332 22.904 26.319 Junior
AFFELT Jarosław 12  05:04.081 23.212 24.981 Senior
TRONOWSKI Dawid 12  05:15.897 22.219 25.693 Młodzik
SABAT Łukasz 02:54.174 23.162 25.279 Junior
BRYSZEWSKI Rafał 00:00.000 00.000 00.000 Senior
BERNADY Jakub 00:00.000 00.000 00.000 Junior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7       
00.000  00.000    00.000  00.000  00.000         
27.166  24.722    25.813  23.577  24.388         
23.199  23.623    23.178  22.904  24.442         
23.054  27.498    27.968  24.134  24.225         
23.533  24.422    28.860  25.038  27.681         
23.639  23.212    23.825  23.888  24.259         
26.084  23.833    33.574  23.289  26.017         
23.318  26.022    22.219  24.128  23.162         
24.531  30.822    27.687  25.586           
27.229  23.806    27.546  28.510           
10  24.097  25.780    27.064  29.141           
11  24.061  26.353    23.610  25.456           
12  28.451  23.988    24.553  24.107           
13  24.638        26.574           

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  WILCZEK Paweł OKMS 13 05:06.061 (0)  13 05:05.437 (0)  12 05:04.477 (2)  13 05:23.000 (0)  - (-)    0 2:0, 1:0, 4:0 [3:2, 5:0] Senior
  TRONOWSKI Dawid   12 05:00.793 (2)  12 05:11.808 (5)  12 05:00.082 (0)  12 05:15.897 (6)  - (-)    7 3:0, 1:2, 2:5 [4:6, 5:0] Młodzik
  AFFELT Jarosław Rc3Miasto 12 05:18.842 (6)  13 05:21.578 (2)  12 05:04.817 (3)  12 05:04.081 (4)  - (-)    9 2:2, 3:3, 4:4 [1:6, 5:0] Senior
  WITKOWSKI Jacek   12 05:05.473 (5)  12 05:12.053 (6)  12 05:04.928 (4)  12 05:02.628 (3)  - (-)    12 4:3, 3:4, 1:5 [2:6, 5:0] Senior
  SABAT Mateusz   12 05:03.424 (4)  12 05:03.178 (3)  12 05:13.200 (5)  12 05:07.787 (5)  - (-)    12 2:3, 1:4, 4:5 [3:5, 5:0] Młodzik
  BRZOZOWSKI Maciej   12 05:01.837 (3)  6 02:34.009 (8)  11 05:30.468 (8)  13 05:26.332 (2)  - (-)    13 4:2, 1:3, 3:8 [2:8, 5:0] Junior
  SABAT Łukasz   12 05:19.169 (7)  12 05:08.884 (4)  12 05:17.009 (6)  7 02:54.174 (9)  - (-)    17 2:4, 3:6, 1:7 [4:9, 5:0] Junior
  MADZIARA Szymon   - (-)  2 03:07.931 (10)  8 03:53.695 (9)  11 05:14.886 (7)  - (-)    26 4:7, 3:9, 2:10 [1:14, 5:0] Junior
  ŚLIWIERSKI Marcin   5 02:15.758 (9)  - (-)  11 05:12.020 (7)  1 00:43.822 (11)  - (-)    27 3:7, 1:9, 4:11 [2:14, 5:0] Młodzik
10    BRYSZEWSKI Rafał   9 05:00.293 (8)  10 05:04.530 (7)  - (-)  - (-)  - (-)    29 2:7, 1:8, 3:14 [4:14, 5:0] Senior

Records
  Sekcja ET-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.909 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 00:21.909 WILCZEK Paweł
 Trening - -
 Kwalifikacje 13 05:05.437 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 13 05:05.437 WILCZEK Paweł
 Finał - -