Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: ET-8 Buggy [ET-8 Buggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 14:00:26
Grupa 1 - Kwalifikacja 3
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
TRONOWSKI Dawid 12  05:00.082 23.104 25.267 Młodzik
WILCZEK Paweł 12  05:04.477 23.041 27.352 Senior
AFFELT Jarosław 12  05:04.817 23.082 23.608 Senior
SABAT Łukasz 12  05:17.009 22.968 25.705 Junior
BRZOZOWSKI Maciej 11  05:30.468 22.152 34.735 Junior
BRYSZEWSKI Rafał 00:00.000 00.000 00.000 Senior
BERNADY Jakub 00:00.000 00.000 00.000 Junior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7       
00.000  00.000    00.000  30.218  00.000         
23.118  25.939    24.313  22.855  27.984         
26.827  24.164    23.312  22.316  24.788         
23.316  28.796    23.921  23.643  26.285         
28.604  24.783    26.453  23.713  23.783         
23.063  26.927    30.008  23.431  23.994         
23.590  30.182    23.822  23.199  32.959         
23.041  26.024    23.969  22.152  30.290         
23.509  23.570    23.216  23.033  24.105         
23.282  24.076    29.177  22.487  29.906         
10  37.567  23.082    23.819  42.374  23.734         
11  24.053  23.840    24.968  51.047  26.213         
12  24.507  23.434    23.104    22.968         

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  WILCZEK Paweł OKMS 13 05:06.061 (0)  13 05:05.437 (0)  12 05:04.477 (2)  - (-)  - (-)    2 2:0, 1:0, 3:2 [4:0, 5:0] Senior
  TRONOWSKI Dawid   12 05:00.793 (2)  12 05:11.808 (5)  12 05:00.082 (0)  - (-)  - (-)    7 3:0, 1:2, 2:5 [4:0, 5:0] Młodzik
  AFFELT Jarosław Rc3Miasto 12 05:18.842 (6)  13 05:21.578 (2)  12 05:04.817 (3)  - (-)  - (-)    11 2:2, 3:3, 1:6 [4:0, 5:0] Senior
  SABAT Mateusz   12 05:03.424 (4)  12 05:03.178 (3)  12 05:13.200 (5)  - (-)  - (-)    12 2:3, 1:4, 3:5 [4:0, 5:0] Młodzik
  WITKOWSKI Jacek   12 05:05.473 (5)  12 05:12.053 (6)  12 05:04.928 (4)  - (-)  - (-)    15 3:4, 1:5, 2:6 [4:0, 5:0] Senior
  SABAT Łukasz   12 05:19.169 (7)  12 05:08.884 (4)  12 05:17.009 (6)  - (-)  - (-)    17 2:4, 3:6, 1:7 [4:0, 5:0] Junior
  BRZOZOWSKI Maciej   12 05:01.837 (3)  6 02:34.009 (8)  11 05:30.468 (8)  - (-)  - (-)    19 1:3, 3:8, 2:8 [4:0, 5:0] Junior
  BRYSZEWSKI Rafał   9 05:00.293 (8)  10 05:04.530 (7)  - (-)  - (-)  - (-)    28 2:7, 1:8, 3:13 [4:0, 5:0] Senior
  ŚLIWIERSKI Marcin   5 02:15.758 (9)  - (-)  11 05:12.020 (7)  - (-)  - (-)    29 3:7, 1:9, 2:13 [4:0, 5:0] Młodzik
10    MADZIARA Szymon   - (-)  2 03:07.931 (10)  8 03:53.695 (9)  - (-)  - (-)    32 3:9, 2:10, 1:13 [4:0, 5:0] Junior

Records
  Sekcja ET-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.909 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 00:21.909 WILCZEK Paweł
 Trening - -
 Kwalifikacje 13 05:05.437 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 13 05:05.437 WILCZEK Paweł
 Finał - -