Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: ET-8 Buggy [ET-8 Buggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 12:11:01
Grupa 1 - Kwalifikacja 2
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
WILCZEK Paweł 13  05:05.437 21.909 24.227 Senior
AFFELT Jarosław 13  05:21.578 22.956 24.965 Senior
SABAT Łukasz 12  05:08.884 22.833 26.693 Junior
TRONOWSKI Dawid 12  05:11.808 22.802 26.507 Młodzik
BRYSZEWSKI Rafał 10  05:04.530 26.080 31.821 Senior
BRZOZOWSKI Maciej 02:34.009 22.445 25.877 Junior
BERNADY Jakub 00:00.000 00.000 00.000 Junior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7       
00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000         
22.219  23.771  28.799  22.802  27.105  23.346         
23.085  24.140  33.232  23.956  23.395  22.833         
21.909  22.956  31.265  22.909  22.445  23.325         
23.226  23.633  26.080  29.303  28.501  26.362         
25.746  23.280  30.388  23.753  23.329  29.179         
24.096  27.906  27.480  29.258  29.234  23.543         
22.608  25.783  27.994  25.750    28.817         
22.962  23.002  30.901  28.049    24.707         
22.675  27.246  34.110  29.925    29.901         
10  24.619  28.643  34.281  24.868    24.681         
11  22.620  23.670    27.376    23.969         
12  22.439  23.689    23.859    28.221         
13  27.233  23.859                 

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  WILCZEK Paweł OKMS 13 05:06.061 (0)  13 05:05.437 (0)  - (-)  - (-)  - (-)    0 2:0, 1:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  TRONOWSKI Dawid   12 05:00.793 (2)  12 05:11.808 (5)  - (-)  - (-)  - (-)    7 1:2, 2:5, 3:0 [4:0, 5:0] Młodzik
  SABAT Mateusz   12 05:03.424 (4)  12 05:03.178 (3)  - (-)  - (-)  - (-)    7 2:3, 1:4, 3:0 [4:0, 5:0] Młodzik
  AFFELT Jarosław Rc3Miasto 12 05:18.842 (6)  13 05:21.578 (2)  - (-)  - (-)  - (-)    8 2:2, 1:6, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  BRZOZOWSKI Maciej   12 05:01.837 (3)  6 02:34.009 (8)  - (-)  - (-)  - (-)    11 1:3, 2:8, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  SABAT Łukasz   12 05:19.169 (7)  12 05:08.884 (4)  - (-)  - (-)  - (-)    11 2:4, 1:7, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  WITKOWSKI Jacek   12 05:05.473 (5)  12 05:12.053 (6)  - (-)  - (-)  - (-)    11 1:5, 2:6, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  BRYSZEWSKI Rafał   9 05:00.293 (8)  10 05:04.530 (7)  - (-)  - (-)  - (-)    15 2:7, 1:8, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  ŚLIWIERSKI Marcin   5 02:15.758 (9)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    22 1:9, 2:13, 3:0 [4:0, 5:0] Młodzik
10    OCHOCIŃSKI Dominik   - (-)  4 02:01.832 (9)  - (-)  - (-)  - (-)    22 2:9, 1:13, 3:0 [4:0, 5:0] Junior

Records
  Sekcja ET-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.909 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 00:21.909 WILCZEK Paweł
 Trening - -
 Kwalifikacje 13 05:05.437 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 13 05:05.437 WILCZEK Paweł
 Finał - -