Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: ET-8 Buggy [ET-8 Buggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 10:12:59
Grupa 1 - Kwalifikacja 1
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
WILCZEK Paweł 13  05:06.061 22.644 23.849 Senior
TRONOWSKI Dawid 12  05:00.793 22.814 25.306 Młodzik
BRZOZOWSKI Maciej 12  05:01.837 22.107 24.795 Junior
AFFELT Jarosław 12  05:18.842 23.181 27.176 Senior
SABAT Łukasz 12  05:19.169 22.572 27.380 Junior
BRYSZEWSKI Rafał 05:00.293 26.653 36.199 Senior
BERNADY Jakub 02:39.267 25.191 30.761 Junior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7       
00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000       
25.021  24.913  30.632  26.875  24.086  23.511  36.223       
22.982  23.452  26.653  23.782  28.960  27.318  31.285       
23.261  37.997  31.884  25.765  23.493  23.784  37.651       
23.003  24.444  31.575  25.109  27.193  28.947  25.191       
22.937  25.133  34.751  23.666  22.826  26.120  28.917       
22.644  23.265  39.041  27.272  28.656  26.585         
23.579  23.181  38.519  23.291  24.684  23.832         
23.558  27.753  37.625  23.809  22.756  29.549         
23.678  27.505  29.613  24.762  22.107  22.572         
10  24.176  27.538    22.814  25.447  29.416         
11  23.584  25.969    29.892  23.729  33.293         
12  23.192  27.692    23.756  27.900  24.242         
13  24.446                   

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  WILCZEK Paweł OKMS 13 05:06.061 (0)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    0 1:0, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  TRONOWSKI Dawid   12 05:00.793 (2)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    2 1:2, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Młodzik
  BRZOZOWSKI Maciej   12 05:01.837 (3)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    3 1:3, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  SABAT Mateusz   12 05:03.424 (4)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    4 1:4, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Młodzik
  WITKOWSKI Jacek   12 05:05.473 (5)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    5 1:5, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  AFFELT Jarosław Rc3Miasto 12 05:18.842 (6)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    6 1:6, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  SABAT Łukasz   12 05:19.169 (7)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    7 1:7, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  BRYSZEWSKI Rafał   9 05:00.293 (8)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    8 1:8, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
  ŚLIWIERSKI Marcin   5 02:15.758 (9)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    9 1:9, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Młodzik
10    BERNADY Jakub   5 02:39.267 (10)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    10 1:10, 2:0, 3:0 [4:0, 5:0] Junior

Records
  Sekcja ET-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:22.107 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 00:22.107 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 13 05:06.061 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 13 05:06.061 WILCZEK Paweł
 Finał - -