Race time: 5 Min. / Start grupowy: 0 Sec. / Section: ET-8 Buggy [ET-8 Buggy] / Dry condition / Start: 25.07.2010 10:10:27
Final - A - Final run 1
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
TRONOWSKI Dawid 13  05:22.014 22.969 23.652 Młodzik
SABAT Łukasz 12  05:02.916 23.132 24.447 Junior
AFFELT Jarosław 12  05:05.773 22.946 24.653 Senior
BRZOZOWSKI Maciej 12  05:09.869 22.232 25.432 Junior
WITKOWSKI Jacek 12  05:10.153 23.303 24.411 Senior
SABAT Mateusz 12  05:18.297 23.405 24.402 Młodzik
ŚLIWIERSKI Marcin 11  05:14.093 23.796 27.431 Młodzik
10  OCHOCIŃSKI Dominik 10  05:00.993 24.394 26.386 Junior
WILCZEK Paweł 04:05.584 23.298 26.209 Senior
10  MADZIARA Szymon 05:23.722 25.663 28.373 Junior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8  Nr. 9  Nr. 10 
07.100  06.948  07.250  07.971  07.380  08.283  09.328  08.632  09.833  10.174 
28.634  28.537  23.858  24.132  31.060  26.435  25.599  32.552  1:22.233  33.683 
26.380  27.974  23.070  24.145  26.012  24.739  26.529  24.779  29.827  24.701 
24.838  23.752  24.561  28.016  25.186  23.553  27.004  25.614  31.894  30.694 
30.403  24.053  25.257  22.946  24.699  23.863  29.563  27.060  27.374  32.095 
23.390  22.567  24.438  25.940  24.210  23.132  29.518  26.265  29.067  38.988 
23.298  29.383  23.454  26.319  25.073  24.117  24.092  24.979  29.362  25.112 
30.599  22.693  24.878  24.697  24.790  26.575  24.547  34.485  29.384  27.222 
23.561  22.232  26.752  22.992  24.097  24.431  24.509  24.907  25.663  24.394 
10  27.381  22.553  23.886  25.629  23.716  23.549  24.291  23.796  29.085  26.207 
11    25.326  23.182  23.212  26.162  24.715  23.405  30.435    27.723 
12    30.516  23.740  25.668  23.303  26.274  25.781  30.589     
13    23.335  24.719  24.106  24.465  23.250  24.131       
14      22.969               

Auto Correction Comment
 Zawodnik Comment
 WILCZEK Paweł L: 10 > 9
 BRZOZOWSKI Maciej L: 13 > 12
 TRONOWSKI Dawid L: 14 > 13
 AFFELT Jarosław L: 13 > 12
 WITKOWSKI Jacek L: 13 > 12
 SABAT Łukasz L: 13 > 12
 SABAT Mateusz L: 13 > 12
 ŚLIWIERSKI Marcin L: 12 > 11
 MADZIARA Szymon L: 10 > 9
 OCHOCIŃSKI Dominik L: 11 > 10

Records
  Sekcja ET-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.909 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 00:21.909 WILCZEK Paweł
 Trening - -
 Kwalifikacje 13 05:05.437 (24.07.2010) WILCZEK Paweł 13 05:05.437 WILCZEK Paweł
 Finał 14 05:22.014 (25.07.2010) TRONOWSKI Dawid 14 05:22.014 TRONOWSKI Dawid