Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 17:55:18
Grupa 3 - Kwalifikacja 5
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
LASKOWSKI Karol 12  05:23.327 25.024 26.492 Junior
PURGAŁ Mateusz 12  05:27.112 24.631 28.050 Senior
WŁODARCZYK Krzysztof 11  05:06.264 24.970 26.437 Senior
STEFANOWICZ Dariusz 11  05:07.853 24.142 26.727 Senior
OCHOCIŃSKI Dominik 11  05:24.714 24.917 30.410 Junior
SIWECKI Sławomir 00:00.000 00.000 00.000 Senior
PIKULSKI Tadeusz 00:00.000 00.000 00.000 Junior
POTOCKI Antek 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik
GUZEWSKI Piotr 00:00.000 00.000 00.000 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8  Nr. 9   
00.000  00.000  00.000      00.000      00.000   
24.142  27.902  34.669      29.431      27.539   
27.254  26.585  32.138      31.057      29.532   
32.755  27.729  26.812      26.425      25.572   
39.568  26.638  26.062      29.398      24.631   
25.721  25.571  25.850      29.914      27.711   
27.359  29.547  28.139      25.815      26.450   
24.146  26.348  29.402      28.473      27.155   
26.966  27.036  29.030      24.970      26.321   
25.289  29.259  30.621      28.484      29.888   
10  28.476  25.440  37.074      27.046      25.049   
11  26.177  26.248  24.917      25.251      28.013   
12    25.024              29.251   

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
404    BRZOZOWSKI Maciej   13 05:12.585 (2)  13 05:05.513 (0)  14 05:13.018 (0)  13 05:22.230 (4)  - (-)    2 3:0, 2:0, 1:2 [4:4, 5:20] Junior
410    GADNICKI Tomasz   13 05:09.865 (0)  12 05:01.042 (5)  13 05:12.330 (3)  13 05:09.513 (0)  - (-)    3 4:0, 1:0, 3:3 [2:5, 5:20] Junior
212    SIKORA Weronika OKMS 13 05:14.363 (3)  13 05:24.401 (4)  13 05:07.883 (2)  12 05:00.671 (5)  - (-)    9 3:2, 1:3, 2:4 [4:5, 5:20] Junior
406    BŁAZUCKI Piotr   12 05:07.606 (7)  13 05:17.719 (2)  - (-)  13 05:20.461 (3)  - (-)    12 2:2, 4:3, 1:7 [3:20, 5:20] Senior
409    DŹWIGAJ Maciej   11 05:09.928 (11)  13 05:22.371 (3)  13 05:15.816 (5)  12 05:16.318 (8)  - (-)    16 2:3, 3:5, 4:8 [1:11, 5:20] Senior
  LASKOWSKI Karol   12 05:26.360 (8)  12 05:07.303 (9)  11 05:16.581 (10)  12 05:21.794 (10)  12 05:23.327 (0)    17 5:0, 1:8, 2:9 [4:10, 3:10] Junior
203    ORŁOWSKI Błażej   13 05:25.994 (6)  12 05:04.066 (7)  13 05:12.867 (4)  4 01:35.023 (18)  - (-)    17 3:4, 1:6, 2:7 [4:18, 5:20] Senior
  KACZMAREK Jakub   13 05:17.876 (4)  12 05:01.141 (6)  12 05:12.344 (8)  12 05:17.785 (9)  - (-)    18 1:4, 2:6, 3:8 [4:9, 5:20] Senior
106    TRONOWSKI Michał   13 05:23.763 (5)  12 05:09.806 (10)  13 05:28.762 (6)  12 05:07.483 (7)  - (-)    18 1:5, 3:6, 4:7 [2:10, 5:20] Senior
10    STEFANOWICZ Dariusz   - (-)  - (-)  11 05:20.458 (12)  12 05:06.873 (6)  11 05:07.853 (4)    22 5:4, 4:6, 3:12 [1:20, 2:20] Senior

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:20.993 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 00:20.993 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:13.018 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 14 05:13.018 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 70 30:19.344 (11.10.2009) Gadnicki Tomasz -