Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 16:04:02
Grupa 3 - Kwalifikacja 4
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
STEFANOWICZ Dariusz 12  05:06.873 23.223 25.715 Senior
LASKOWSKI Karol 12  05:21.794 23.932 26.506 Junior
PURGAŁ Mateusz 12  05:25.129 23.629 32.220 Senior
WŁODARCZYK Krzysztof 11  05:07.653 24.418 30.257 Senior
OCHOCIŃSKI Dominik 10  05:08.740 24.308 30.858 Junior
SIWECKI Sławomir 00:00.000 00.000 00.000 Senior
PIKULSKI Tadeusz 00:00.000 00.000 00.000 Junior
POTOCKI Antek 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik
GUZEWSKI Piotr 00:00.000 00.000 00.000 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8  Nr. 9   
00.000  00.000  00.000      00.000      00.000   
25.346  27.012  25.560      25.257      23.933   
24.323  26.194  25.319      28.593      23.752   
25.974  23.932  44.919      24.418      25.313   
27.261  29.285  27.383      25.823      24.010   
23.223  27.451  31.692      27.868      23.629   
24.834  25.607  30.432      29.674      26.081   
29.152  30.067  43.737      24.991      25.150   
23.897  26.222  30.338      25.851      24.381   
24.211  26.215  25.052      36.789      47.321   
10  26.656  26.194  24.308      32.443      28.822   
11  24.953  27.959        25.946      24.448   
12  27.043  25.656              28.289   

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
404    BRZOZOWSKI Maciej   13 05:12.585 (2)  13 05:05.513 (0)  14 05:13.018 (0)  - (-)  - (-)    2 3:0, 2:0, 1:2 [4:20, 5:0] Junior
410    GADNICKI Tomasz   13 05:09.865 (0)  12 05:01.042 (5)  13 05:12.330 (3)  - (-)  - (-)    8 1:0, 3:3, 2:5 [4:20, 5:0] Junior
212    SIKORA Weronika OKMS 13 05:14.363 (3)  13 05:24.401 (4)  13 05:07.883 (2)  - (-)  - (-)    9 3:2, 1:3, 2:4 [4:20, 5:0] Junior
203    ORŁOWSKI Błażej   13 05:25.994 (6)  12 05:04.066 (7)  13 05:12.867 (4)  - (-)  - (-)    17 3:4, 1:6, 2:7 [4:20, 5:0] Senior
  KACZMAREK Jakub   13 05:17.876 (4)  12 05:01.141 (6)  12 05:12.344 (8)  - (-)  - (-)    18 1:4, 2:6, 3:8 [4:20, 5:0] Senior
  LASKOWSKI Karol   12 05:26.360 (8)  12 05:07.303 (9)  11 05:16.581 (10)  12 05:21.794 (2)  - (-)    19 4:2, 1:8, 2:9 [3:10, 5:0] Junior
409    DŹWIGAJ Maciej   11 05:09.928 (11)  13 05:22.371 (3)  13 05:15.816 (5)  - (-)  - (-)    19 2:3, 3:5, 1:11 [4:20, 5:0] Senior
106    TRONOWSKI Michał   13 05:23.763 (5)  12 05:09.806 (10)  13 05:28.762 (6)  - (-)  - (-)    21 1:5, 3:6, 2:10 [4:20, 5:0] Senior
406    BŁAZUCKI Piotr   12 05:07.606 (7)  13 05:17.719 (2)  - (-)  - (-)  - (-)    29 2:2, 1:7, 3:20 [4:20, 5:0] Senior
10    PURGAŁ Mateusz   - (-)  9 04:39.799 (14)  10 05:13.981 (14)  12 05:25.129 (3)  - (-)    31 4:3, 3:14, 2:14 [1:20, 5:0] Senior

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:20.993 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 00:20.993 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:13.018 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 14 05:13.018 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 70 30:19.344 (11.10.2009) Gadnicki Tomasz -