Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 14:15:46
Grupa 3 - Kwalifikacja 3
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
WŁODARCZYK Krzysztof 11  05:00.291 24.126 26.915 Senior
LASKOWSKI Karol 11  05:16.581 23.698 27.476 Junior
STEFANOWICZ Dariusz 11  05:20.458 23.177 25.393 Senior
PURGAŁ Mateusz 10  05:13.981 23.921 26.519 Senior
OCHOCIŃSKI Dominik 05:25.010 52.270 05:25.010 Junior
SIWECKI Sławomir 00:00.000 00.000 00.000 Senior
PIKULSKI Tadeusz 00:00.000 00.000 00.000 Junior
POTOCKI Antek 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik
GUZEWSKI Piotr 00:00.000 00.000 00.000 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8  Nr. 9   
00.000  00.000  04:32.740      00.000      00.000   
28.076  30.983  52.270      28.696      1:17.501   
27.544  25.800        24.126      24.818   
25.291  27.959        25.024      24.856   
25.937  26.411        26.198      31.374   
1:03.993  26.539        25.814      25.194   
23.177  30.008        30.333      24.159   
24.867  38.974        32.440      27.067   
23.901  23.698        27.130      24.277   
29.363  31.236        26.436      23.921   
10  24.372  26.012        28.162      30.814   
11  23.937  28.961        25.932         

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  LASKOWSKI Karol   12 05:26.360 (8)  12 05:07.303 (9)  11 05:16.581 (2)  - (-)  - (-)    19 3:2, 1:8, 2:9 [4:0, 5:0] Junior
404    BRZOZOWSKI Maciej   13 05:12.585 (2)  13 05:05.513 (0)  - (-)  - (-)  - (-)    22 2:0, 1:2, 3:20 [4:0, 5:0] Junior
410    GADNICKI Tomasz   13 05:09.865 (0)  12 05:01.042 (5)  - (-)  - (-)  - (-)    25 1:0, 2:5, 3:20 [4:0, 5:0] Junior
212    SIKORA Weronika OKMS 13 05:14.363 (3)  13 05:24.401 (4)  - (-)  - (-)  - (-)    27 1:3, 2:4, 3:20 [4:0, 5:0] Junior
406    BŁAZUCKI Piotr   12 05:07.606 (7)  13 05:17.719 (2)  - (-)  - (-)  - (-)    29 2:2, 1:7, 3:20 [4:0, 5:0] Senior
  KACZMAREK Jakub   13 05:17.876 (4)  12 05:01.141 (6)  - (-)  - (-)  - (-)    30 1:4, 2:6, 3:20 [4:0, 5:0] Senior
203    ORŁOWSKI Błażej   13 05:25.994 (6)  12 05:04.066 (7)  - (-)  - (-)  - (-)    33 1:6, 2:7, 3:20 [4:0, 5:0] Senior
409    DŹWIGAJ Maciej   11 05:09.928 (11)  13 05:22.371 (3)  - (-)  - (-)  - (-)    34 2:3, 1:11, 3:20 [4:0, 5:0] Senior
106    TRONOWSKI Michał   13 05:23.763 (5)  12 05:09.806 (10)  - (-)  - (-)  - (-)    35 1:5, 2:10, 3:20 [4:0, 5:0] Senior
10    PURGAŁ Mateusz   - (-)  9 04:39.799 (14)  10 05:13.981 (4)  - (-)  - (-)    38 3:4, 2:14, 1:20 [4:0, 5:0] Senior

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:20.993 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 00:20.993 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 13 05:05.513 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 13 05:05.513 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 70 30:19.344 (11.10.2009) Gadnicki Tomasz -