Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 12:24:37
Grupa 3 - Kwalifikacja 2
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
LASKOWSKI Karol 12  05:07.303 23.810 26.729 Junior
PURGAŁ Mateusz 04:39.799 24.692 32.706 Senior
STEFANOWICZ Dariusz 00:00.000 00.000 00.000 Senior
OCHOCIŃSKI Dominik 00:00.000 00.000 00.000 Junior
SIWECKI Sławomir 00:00.000 00.000 00.000 Senior
PIKULSKI Tadeusz 00:00.000 00.000 00.000 Junior
WŁODARCZYK Krzysztof 00:00.000 00.000 00.000 Senior
POTOCKI Antek 00:00.000 00.000 00.000 Młodzik
GUZEWSKI Piotr 00:00.000 00.000 00.000 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8  Nr. 9   
  00.000              10.594   
  26.202              24.955   
  23.810              27.273   
  24.559              27.236   
  24.673              33.815   
  25.278              25.100   
  26.571              49.942   
  24.630              27.479   
  24.662              24.692   
  23.993              28.713   
10    29.445                 
11    25.484                 
12    27.996                 

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
  LASKOWSKI Karol   12 05:26.360 (8)  12 05:07.303 (0)  - (-)  - (-)  - (-)    8 2:0, 1:8, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
410    GADNICKI Tomasz   13 05:09.865 (0)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    15 1:0, 2:15, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
404    BRZOZOWSKI Maciej   13 05:12.585 (2)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    17 1:2, 2:15, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  PURGAŁ Mateusz   - (-)  9 04:39.799 (2)  - (-)  - (-)  - (-)    17 2:2, 1:15, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
212    SIKORA Weronika OKMS 13 05:14.363 (3)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    18 1:3, 2:15, 3:0 [4:0, 5:0] Junior
  KACZMAREK Jakub   13 05:17.876 (4)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    19 1:4, 2:15, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
106    TRONOWSKI Michał   13 05:23.763 (5)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    20 1:5, 2:15, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
203    ORŁOWSKI Błażej   13 05:25.994 (6)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    21 1:6, 2:15, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
406    BŁAZUCKI Piotr   12 05:07.606 (7)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    22 1:7, 2:15, 3:0 [4:0, 5:0] Senior
10  112    ŁUKASZUK Mateusz   12 05:28.754 (9)  - (-)  - (-)  - (-)  - (-)    24 1:9, 2:15, 3:0 [4:0, 5:0] Junior

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:21.618 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 00:21.618 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 13 05:09.865 (24.07.2010) GADNICKI Tomasz 13 05:09.865 GADNICKI Tomasz
 Finał 70 30:19.344 (11.10.2009) Gadnicki Tomasz -