Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 18:10:31
Grupa 2 - Kwalifikacja 5
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
KACZMAREK Jakub 13  05:23.598 22.950 23.837 Senior
205  POTĘPA Łukasz 12  05:22.691 25.528 27.079 Junior
BRYSZEWSKI Rafał 11  05:10.916 25.033 28.731 Senior
403  BRYCHT Witold 05:00.309 26.911 30.145 Senior
410  GADNICKI Tomasz 00:00.000 00.000 00.000 Junior
303  GWIAŹDZIŃSKI Rafał 00:00.000 00.000 00.000 Senior
201  LIPIŃSKI Paweł 00:00.000 00.000 00.000 Senior
ROMERO Juan Carlos 00:00.000 00.000 00.000 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8     
00.000      00.000  00.000    00.000  00.000     
      24.908  27.385    28.819  27.796     
      23.702  26.870    58.266  26.598     
      24.399  29.868    30.248  32.094     
      23.763  25.890    33.610  25.686     
      28.240  25.537    28.785  27.463     
      28.561  26.960    32.439  26.236     
      23.247  25.557    26.911  30.118     
      28.304  26.307    28.174  28.442     
      23.126  31.056    33.057  26.734     
10        23.888  25.843      25.033     
11        24.126  25.890      34.716     
12        22.950  25.528           
13        24.384             

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
404    BRZOZOWSKI Maciej   13 05:12.585 (2)  13 05:05.513 (0)  14 05:13.018 (0)  13 05:22.230 (4)  - (-)    2 3:0, 2:0, 1:2 [4:4, 5:20] Junior
410    GADNICKI Tomasz   13 05:09.865 (0)  12 05:01.042 (5)  13 05:12.330 (3)  13 05:09.513 (0)  - (-)    3 4:0, 1:0, 3:3 [2:5, 5:20] Junior
212    SIKORA Weronika OKMS 13 05:14.363 (3)  13 05:24.401 (4)  13 05:07.883 (2)  12 05:00.671 (5)  - (-)    9 3:2, 1:3, 2:4 [4:5, 5:20] Junior
  KACZMAREK Jakub   13 05:17.876 (4)  12 05:01.141 (6)  12 05:12.344 (8)  12 05:17.785 (9)  13 05:23.598 (0)    10 5:0, 1:4, 2:6 [3:8, 4:9] Senior
406    BŁAZUCKI Piotr   12 05:07.606 (7)  13 05:17.719 (2)  - (-)  13 05:20.461 (3)  - (-)    12 2:2, 4:3, 1:7 [3:20, 5:20] Senior
409    DŹWIGAJ Maciej   11 05:09.928 (11)  13 05:22.371 (3)  13 05:15.816 (5)  12 05:16.318 (8)  - (-)    16 2:3, 3:5, 4:8 [1:11, 5:20] Senior
203    ORŁOWSKI Błażej   13 05:25.994 (6)  12 05:04.066 (7)  13 05:12.867 (4)  4 01:35.023 (18)  - (-)    17 3:4, 1:6, 2:7 [4:18, 5:20] Senior
106    TRONOWSKI Michał   13 05:23.763 (5)  12 05:09.806 (10)  13 05:28.762 (6)  12 05:07.483 (7)  - (-)    18 1:5, 3:6, 4:7 [2:10, 5:20] Senior
  LASKOWSKI Karol   12 05:26.360 (8)  12 05:07.303 (9)  11 05:16.581 (10)  12 05:21.794 (10)  12 05:23.327 (3)    20 5:3, 1:8, 2:9 [4:10, 3:10] Junior
10  104    STUDZIŻBA Mateusz   5 02:32.411 (13)  12 05:05.815 (8)  4 01:33.984 (16)  13 05:15.868 (2)  - (-)    23 4:2, 2:8, 1:13 [3:16, 5:20] Senior

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:20.993 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 00:20.993 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:13.018 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 14 05:13.018 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 70 30:19.344 (11.10.2009) Gadnicki Tomasz -