Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 16:19:33
Grupa 2 - Kwalifikacja 4
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
410  GADNICKI Tomasz 13  05:09.513 22.307 23.876 Junior
KACZMAREK Jakub 12  05:17.785 23.690 27.597 Senior
BRYSZEWSKI Rafał 12  05:28.521 25.075 27.502 Senior
205  POTĘPA Łukasz 11  05:11.276 25.003 28.670 Junior
403  BRYCHT Witold 05:22.813 26.783 48.291 Senior
303  GWIAŹDZIŃSKI Rafał 00:00.000 00.000 00.000 Senior
201  LIPIŃSKI Paweł 00:00.000 00.000 00.000 Senior
ROMERO Juan Carlos 00:00.000 00.000 00.000 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8     
00.000      00.000  00.000    00.000  00.000     
25.762      30.213  29.542    38.600  29.367     
24.555      26.532  31.159    31.586  31.929     
24.248      23.745  26.430    32.189  27.057     
23.751      25.065  27.307    27.271  28.729     
25.019      24.984  25.637    30.349  25.523     
23.164      27.356  25.540    26.783  25.359     
22.530      24.184  30.980    30.515  25.126     
22.307      25.316  25.003    1:45.520  25.422     
22.670      38.461  29.089      26.852     
10  23.799      23.935  32.443      27.140     
11  23.004      24.304  28.146      25.075     
12  24.223      23.690        30.942     
13  24.481                   

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
404    BRZOZOWSKI Maciej   13 05:12.585 (2)  13 05:05.513 (0)  14 05:13.018 (0)  - (-)  - (-)    2 3:0, 2:0, 1:2 [4:20, 5:0] Junior
410    GADNICKI Tomasz   13 05:09.865 (0)  12 05:01.042 (5)  13 05:12.330 (3)  13 05:09.513 (0)  - (-)    3 4:0, 1:0, 3:3 [2:5, 5:0] Junior
212    SIKORA Weronika OKMS 13 05:14.363 (3)  13 05:24.401 (4)  13 05:07.883 (2)  - (-)  - (-)    9 3:2, 1:3, 2:4 [4:20, 5:0] Junior
  KACZMAREK Jakub   13 05:17.876 (4)  12 05:01.141 (6)  12 05:12.344 (8)  12 05:17.785 (3)  - (-)    13 4:3, 1:4, 2:6 [3:8, 5:0] Senior
203    ORŁOWSKI Błażej   13 05:25.994 (6)  12 05:04.066 (7)  13 05:12.867 (4)  - (-)  - (-)    17 3:4, 1:6, 2:7 [4:20, 5:0] Senior
409    DŹWIGAJ Maciej   11 05:09.928 (11)  13 05:22.371 (3)  13 05:15.816 (5)  - (-)  - (-)    19 2:3, 3:5, 1:11 [4:20, 5:0] Senior
  LASKOWSKI Karol   12 05:26.360 (8)  12 05:07.303 (9)  11 05:16.581 (10)  12 05:21.794 (4)  - (-)    21 4:4, 1:8, 2:9 [3:10, 5:0] Junior
106    TRONOWSKI Michał   13 05:23.763 (5)  12 05:09.806 (10)  13 05:28.762 (6)  - (-)  - (-)    21 1:5, 3:6, 2:10 [4:20, 5:0] Senior
  BRYSZEWSKI Rafał   11 05:08.028 (10)  12 05:21.457 (11)  11 05:24.768 (13)  12 05:28.521 (6)  - (-)    27 4:6, 1:10, 2:11 [3:13, 5:0] Senior
10  406    BŁAZUCKI Piotr   12 05:07.606 (7)  13 05:17.719 (2)  - (-)  - (-)  - (-)    29 2:2, 1:7, 3:20 [4:20, 5:0] Senior

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:20.993 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 00:20.993 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:13.018 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 14 05:13.018 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 70 30:19.344 (11.10.2009) Gadnicki Tomasz -