Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 14:29:58
Grupa 2 - Kwalifikacja 3
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Ilość okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
410  GADNICKI Tomasz 13  05:12.330 22.303 23.222 Junior
KACZMAREK Jakub 12  05:12.344 22.828 27.476 Senior
ROMERO Juan Carlos 11  05:16.770 24.199 28.341 Senior
BRYSZEWSKI Rafał 11  05:24.768 24.878 27.500 Senior
205  POTĘPA Łukasz 02:21.593 24.661 28.591 Junior
303  GWIAŹDZIŃSKI Rafał 00:00.000 00.000 00.000 Senior
201  LIPIŃSKI Paweł 00:00.000 00.000 00.000 Senior
403  BRYCHT Witold 00:00.000 00.000 00.000 Senior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8     
00.000      00.000  00.000  00.000  00.000  00.000     
22.303      26.452  27.226  40.038    37.473     
22.997      29.098  24.661  25.394    32.478     
23.986      23.497  24.964  24.199    25.980     
23.370      23.876  33.266  28.016    27.636     
22.887      28.467  31.476  27.314    27.766     
24.078      22.828    31.393    33.944     
27.494      24.934    27.051    29.491     
27.410      23.286    30.108    24.878     
24.917      25.767    30.651    29.554     
10  22.882      29.144    25.716    30.069     
11  23.808      27.638    26.890    25.499     
12  23.311      27.357             
13  22.887                   

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
410    GADNICKI Tomasz   13 05:09.865 (0)  12 05:01.042 (5)  13 05:12.330 (0)  - (-)  - (-)    5 1:0, 3:0, 2:5 [4:0, 5:0] Junior
  KACZMAREK Jakub   13 05:17.876 (4)  12 05:01.141 (6)  12 05:12.344 (2)  - (-)  - (-)    12 3:2, 1:4, 2:6 [4:0, 5:0] Senior
  LASKOWSKI Karol   12 05:26.360 (8)  12 05:07.303 (9)  11 05:16.581 (4)  - (-)  - (-)    21 3:4, 1:8, 2:9 [4:0, 5:0] Junior
404    BRZOZOWSKI Maciej   13 05:12.585 (2)  13 05:05.513 (0)  - (-)  - (-)  - (-)    22 2:0, 1:2, 3:20 [4:0, 5:0] Junior
212    SIKORA Weronika OKMS 13 05:14.363 (3)  13 05:24.401 (4)  - (-)  - (-)  - (-)    27 1:3, 2:4, 3:20 [4:0, 5:0] Junior
  BRYSZEWSKI Rafał   11 05:08.028 (10)  12 05:21.457 (11)  11 05:24.768 (7)  - (-)  - (-)    28 3:7, 1:10, 2:11 [4:0, 5:0] Senior
406    BŁAZUCKI Piotr   12 05:07.606 (7)  13 05:17.719 (2)  - (-)  - (-)  - (-)    29 2:2, 1:7, 3:20 [4:0, 5:0] Senior
203    ORŁOWSKI Błażej   13 05:25.994 (6)  12 05:04.066 (7)  - (-)  - (-)  - (-)    33 1:6, 2:7, 3:20 [4:0, 5:0] Senior
409    DŹWIGAJ Maciej   11 05:09.928 (11)  13 05:22.371 (3)  - (-)  - (-)  - (-)    34 2:3, 1:11, 3:20 [4:0, 5:0] Senior
10  106    TRONOWSKI Michał   13 05:23.763 (5)  12 05:09.806 (10)  - (-)  - (-)  - (-)    35 1:5, 2:10, 3:20 [4:0, 5:0] Senior

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:20.993 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 00:20.993 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 13 05:05.513 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 13 05:05.513 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 70 30:19.344 (11.10.2009) Gadnicki Tomasz -