Race time: 5 Min. / Start pojedynczy: 0 Sec. / Section: IC-8 Buggy [IC-8 Buggy] / Dry condition / Start: 24.07.2010 18:25:32
Grupa 1 - Kwalifikacja 5
Poz.  Nr  Nr zawodnika  Zawodnik Iloœć okr.  Czas całkowity Najlepszy czas Czas sredni Kat Wiek
409  DWIGAJ Maciej 13  05:20.757 22.743 22.974 Senior
203  ORŁOWSKI Błażej 13  05:21.216 22.863 24.071 Senior
106  TRONOWSKI Michał 12  05:04.201 23.585 24.746 Senior
406  BŁAZUCKI Piotr 12  05:14.267 23.872 25.732 Senior
212  SIKORA Weronika 12  05:16.644 22.915 24.117 Junior
112  ŁUKASZUK Mateusz 12  05:21.508 23.254 26.252 Junior
104  STUDZIŻBA Mateusz 01:21.639 23.742 27.213 Senior
404  BRZOZOWSKI Maciej 00:00.000 00.000 00.000 Junior

Czas okr.
# Nr.  Nr. 1  Nr. 2  Nr. 3  Nr. 4  Nr. 5  Nr. 6  Nr. 7  Nr. 8     
  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000  00.000     
  24.660  24.498  26.323  23.988  31.140  29.116  28.664     
  30.721  24.686  31.574  25.159  26.209  31.228  31.882     
  26.650  27.437  23.742  23.612  27.576  23.717  24.502     
  26.726  22.863    24.082  27.193  24.371  24.720     
  23.747  22.890    26.004  24.085  23.038  23.359     
  24.512  26.035    29.965  26.176  38.515  26.889     
  23.868  23.487    28.306  24.572  25.320  32.921     
  23.299  23.059    24.099  24.385  24.868  23.561     
  24.678  29.975    24.825  24.471  22.915  27.232     
10    23.229  24.301    26.397  24.610  25.339  25.380     
11    22.969  23.537    24.179  29.978  23.911  29.144     
12    22.743  24.443    23.585  23.872  24.306  23.254     
13    22.955  24.005               

Top 10
Miejsce w rank.  Nr zawodnika  Lic Zawodnik Klub 1. Heat  2. Heat  3. Heat  4. Heat  5. Heat  Bieg Punkty Punkty na biegi Kat Wiek
404    BRZOZOWSKI Maciej   13 05:12.585 (2)  13 05:05.513 (0)  14 05:13.018 (0)  13 05:22.230 (4)  - (-)    2 3:0, 2:0, 1:2 [4:4, 5:20] Junior
410    GADNICKI Tomasz   13 05:09.865 (0)  12 05:01.042 (5)  13 05:12.330 (3)  13 05:09.513 (0)  - (-)    3 4:0, 1:0, 3:3 [2:5, 5:20] Junior
409    DWIGAJ Maciej   11 05:09.928 (11)  13 05:22.371 (3)  13 05:15.816 (5)  12 05:16.318 (8)  13 05:20.757 (0)    8 5:0, 2:3, 3:5 [4:8, 1:11] Senior
212    SIKORA Weronika OKMS 13 05:14.363 (3)  13 05:24.401 (4)  13 05:07.883 (2)  12 05:00.671 (5)  12 05:16.644 (6)    9 3:2, 1:3, 2:4 [4:5, 5:6] Junior
406    BŁAZUCKI Piotr   12 05:07.606 (7)  13 05:17.719 (2)  - (-)  13 05:20.461 (3)  12 05:14.267 (5)    10 2:2, 4:3, 5:5 [1:7, 3:20] Senior
203    ORŁOWSKI Błażej   13 05:25.994 (6)  12 05:04.066 (7)  13 05:12.867 (4)  4 01:35.023 (18)  13 05:21.216 (2)    12 5:2, 3:4, 1:6 [2:7, 4:18] Senior
  KACZMAREK Jakub   13 05:17.876 (4)  12 05:01.141 (6)  12 05:12.344 (8)  12 05:17.785 (9)  13 05:23.598 (3)    13 5:3, 1:4, 2:6 [3:8, 4:9] Senior
106    TRONOWSKI Michał   13 05:23.763 (5)  12 05:09.806 (10)  13 05:28.762 (6)  12 05:07.483 (7)  12 05:04.201 (4)    15 5:4, 1:5, 3:6 [4:7, 2:10] Senior
104    STUDZIŻBA Mateusz   5 02:32.411 (13)  12 05:05.815 (8)  4 01:33.984 (16)  13 05:15.868 (2)  3 01:21.639 (16)    23 4:2, 2:8, 1:13 [3:16, 5:16] Senior
10  112    ŁUKASZUK Mateusz   12 05:28.754 (9)  8 05:12.077 (15)  12 05:00.546 (7)  12 05:22.500 (11)  12 05:21.508 (7)    23 3:7, 5:7, 1:9 [4:11, 2:15] Junior

Records
  Sekcja IC-8 Buggy Czas dnia
 Naj. czas 00:20.993 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 00:20.993 BRZOZOWSKI Maciej
 Trening - -
 Kwalifikacje 14 05:13.018 (24.07.2010) BRZOZOWSKI Maciej 14 05:13.018 BRZOZOWSKI Maciej
 Finał 70 30:19.344 (11.10.2009) Gadnicki Tomasz -